Dariusz - recenzje

Dobry, solidny produkt

Gra ślicznie wykonana, solidnie zapakowana, z przejrzystymi zasadami, ciekawym rozwiązaniem fazy wydawania rozkazów. Niby wszystko super, więc czemu nie ocena maksymalna? Bo brakuje tego "czegoś" co sprawia, ze każda partia jest inna; tutaj niestety króluje powtarzalność do bólu. Cena też nie odzwierciedla tego, co znajduje się w pudełku; wiem, wiem - za logo "SW" trzeba płacić, ale chyba w tym przypadku nieco za dużo...
Rebel oczywiście jak zawsze na 6+


Dobry, solidny produkt

Sympatyczna gra, choć słowo "gra" może nie do końca odzwierciedla założenia tego produktu - jest to raczej podsuwanie pomysłu na miłe spędzenie czasu we dwoje. Estetycznie wykonane i zapakowane karty z zadaniami cieszą oko. Jeżeli ktoś miał do czynienia wcześniej z grą "Tajemnica", to z pewnością "Noc poślubna" też mu się spodoba. Świetne również na prezent.
Rebel tradycyjnie spisał się na 6+ :)


Jak dla mnie ideał :)

Znakomita.... hmmm... własnie - znakomita-co? Słowo "gra" niespecjalnie tu pasuje. Jeżli ktoś poszukuje gry w stylu "jak/gdzie/z kim TO dziś robimy?" to niech szuka gdzie indziej. Bo "Tajemnica" to gra z gustem i smakiem. Przy czym słowo "gra" nawet jest tu trochę nie na miejscu, bo nie chodzi o rywalizację czy bezwzględne wykonywanie losowanych zadań. Raczej podsuwa ona ciekawe pomysły na to jak można tej "drugiej połówce" sprawić taką czy inną przyjemność (niekoniecznie erotyczną).
Karty wykonane są bardzo gustownie (choć mogło by być ich więcej), a zasady można streścić w dwóch-trzech zdaniach, pudełko niestety długo raczej nie wytrzyma, ale przecież nie to jest najwazniejsze.
Zadania dobrane są w taki sposób, że zarówno mnie jak i mojej żonie bardzo się podobają i gorąco polecamy produkt innym - bez względu na długość małżeńskiego stażu:)))


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Znakomite uzupełnienie i rozszerzenie do podstawowego Runebounda - bo jakby nie patrzeć nie ma w nim tylu kart co w nieśmiertelnej "Magii i Mieczu", więc po jakimś czasie te same przygodny i wyzwania nieco się nudzą. Ogólnie - im więcej kart (zwłaszcza na takim poziomie wykonania - prezentują się lepiej niż w podstawce) tym przyjemniej sie gra. Warto kupić choćby z tego powodu, no i pozostaje czekać na następne dodatki (najchętniej też w trójpaku)
A dodatkową przygodę oceniam jako dosyć trudną, natomiast karty, które dołącza się do podstawowej wersji gry naprawdę warto posiadać.


Jak dla mnie ideał :)

Znakomite uzupełnienie i rozszerzenie do podstawowego Runebounda - bo jakby nie patrzeć nie ma w nim tylu kart co w nieśmiertelnej "Magii i Mieczu", więc po jakimś czasie te same przygodny i wyzwania nieco się nudzą. Pozostaje czekać na następne dodatki (najchętniej też w trójpaku)
A co do realizacji zamówienia, to byłem po prostu w szoku! Akurat trafiłem na czas kiedy realizacja miała mieścić się w 14 dniach, więc założyłem, że (razem z czasem na przedpłatę) poczekam sobie ze trzy tygodnie. Paczka była u mnie po 6 dniach od zamówienia! Krótko mówiąc - Rebel to zdecydowanie NAJLEPSZY sklep internetowy jaki znam.


Jak dla mnie ideał :)

Znakomita gra! Wydane rewelacyjnie (figurki nie są co prawda w jakości GW ale nie o to przecież chodzi), przejrzyste zasady no i ten klimacik... Gdyby powstała z piętnaście lat temu byłaby legendą tak samo jak Magia i Miecz, a dziś jest tylko jedną z wielu, w które naprawde warto pograć. I z pewnoscią na jednym razie się nie skończy.
Do tego jestem pod wielkim wrażeniem obsługi klienta w Rebelu - zastanawiałem się czy kupić tą wersję czy zaoszczędzić trochę i kupić uszkodzoną; wystarczyło napisać na gg i dostałem pełen obraz (ba; mało nie dostałem zdjecia) sytuacji - ze wszystkimi szczegółami jak owe uszkodzenia wyglądają.
Świetna gra i wielkie brawa za pomoc i dostawę (pancerne pudło wytrzymało NAWET niszczycielskie zapędy Poczty Polskiej). Podsumowując; Rebel zyskał stałego klienta