Łukasz - recenzje

Dobry, solidny produkt

Świetna miniaturka bardzo dobrej jednostki do armii Haqqislamu (oraz innych armii, jako, że jest to najemnik). Spitfire zapewnia mu wysoką szybkostrzelność, a mimetyzm niezłą ochronę przed strzałami wroga.

Zakup warty polecenia!


Dobry, solidny produkt

Świetna miniaturka bardzo udanej, świeżutkiej jednostki do Haqqislamu i najemników. Wysoki WIP i ciekawy arsenał czyni z niego idealnego inżyniera. Sama figurka może i nie poraża dynamiką, ale jakość rzeźby i projekt rekompensują wszystko. Gorąco polecam!


W porządku, bez rewelacji

Świetna jednostka, potrafi zaskoczyć przeciwnika. Niestety pierwsza wersja figurki lepiej wyrzeźbiona, aczkolwiek ta nadrabia bardziej użytecznym wyposażeniem. I można jej wybaczyć nieco za małą głowę czy też dziwną prawą rękę ;)


Dobry, solidny produkt

Jak to Green Stuff - dobra, precyzyjna masa modelarska. Zarówno do zalepiania ubytków w miniaturkach, jak i do rzeźbienia własnych miniatur.


Dobry, solidny produkt

Dobra, prosta gra w ciekawym klimacie świata podziemnego, która pozwala na szybką i "niezobowiązującą" zabawę. Ładnie wydana, posiada ciekawe zasady i pozwala na dużą interakcję między graczami. Polecam na jesienne wieczory


Dobry, solidny produkt

Solidna porcja rozrywki dla kilku osób. Dodatkowym atutem tej serii jest możliwość zwiększenia ilości graczy przez zaopatrzenie się w kolejne pudełka, co pozwala na iście szaloną zabawę. Serdecznie polecam


Dobry, solidny produkt

Ciekawa i wciągająca gra towarzyska, w której istotny jest refleks. Proste zasady, wysoka grywalność i dynamika czynią z niej idealną rozrywkę na wieczory ze znajomymi.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry zestaw startowy jednej z najładniejszych armii Infinity. Świetny, pancerny Weteran Kozaków, bardzo dobry Szkot, infiltrator w postaci Chaussera i trójka Kozaków liniowych - czyli idealna grupa stanowiąca trzon armii. Starter nie tylko grywalny, ale też świetnie wyrzeźbiony - zdecydowanie polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne, proste i bardzo czytelne kości - idealne do gry. Przy tym ładnie wykonane, czyli nie ma czego więcej wymagać - polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo estetyczny i silny zestaw startowy. Nastawia co prawda na grę sektorówką Imperium, ale to nie jest duży problem. Zwłaszcza, że dostajemy dwóch twardzieli ciężkiej piechoty, Wu Minga i świetnie wyposażonego Hsiena, nieco trudniejszego w prowadzeniu, ale uniwersalnego Pheasanta, oraz trójkę podstawowej piechoty. Wszystkie figurki są naprawdę udane, więc tym bardziej polecam.


Dobry, solidny produkt

Świetny wybór dla ludzi, którzy nie lubią domyślać się, co na kości wypadło ;) Dobrze wszystko widać, a o to przecież chodzi. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Świetny starter do Infinity dla armii Haqqislamu, choć bardziej wymagający od "normalnej" wersji. Armia assassynów ma świetny klimat i widać to w figurkach. Genialny Ragik, śliczna snajperka Lasiq, tajemniczy Fiday i "bombowy" Muyib ;) Szkoda tylko, że dwie pozostałe miniaturki nieco odstają wyglądem i wykonaniem. Dlatego 4, a nie 5.