Karta płatnicza

Po dokonaniu przez klienta transakcji na serwerze PolCardu, kwota transakcji zostaje zablokowana na rachunku karty klienta. Systemy VISA i EUROCARD, wymagają by w ciągu 7 dni od transakcji została ona zatwierdzona. Dlatego w ciagu 7 dni suma ta zostanie pobrana z rachunku karty.

 

Uwaga! Przy płatności kartą kredytową, blokada środków na karcie nie jest natychmiastowa i następuje w czasie do 24 godzin.

 

Wybierając tę formę płatności, zostaniesz poproszony o przelanie całej kwoty za zamówione produkty na nasze konto. System sklepu oraz system PolCard'u poprowadzą Cię przez procedurę płatności i podpowiedzą kolejne kroki.

 

Informacje o systemie PolCard.

Transakcje płatności online w sklepie internetowym REBEL.pl realizowane są przez PolCard, który jest centrum autoryzacji kart kredytowych. PolCard autoryzuje karty kredytowe działające w systemie VISA lub Europay/Mastercard (większość kart płatniczych w Polsce należy do jednego z tych dwóch systemów).

Ponieważ ze względów bezpieczeństwa do każdego numeru zamówienia zapisywana jest pojedyncza sesja autoryzacyjna. W przypadku błędnej autoryzacji, musisz dokonać ponownego zamówienia. Po upływie 3 dni od nieudanej próby autoryzacji, paczka zostanie anulowana, zawsze jednak możesz skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać nam dyspozycje, co do dalszych losów swojego zamówienia.

Dane Twojej Karty podczas przesyłania siecią są zaszyfrowane i chronione bezpiecznym protokołem Secure Sockets Layer 128 bitów.

Jest to rodzaj zabezpieczenia polegający na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer centrum autoryzacji. Informacja wysyłana z serwera do klienta jest również kodowana, a po 'osiągnięciu celu' dekodowana.

Sklep internetowy REBEL.pl NIE widzi numeru karty kredytowej podawanego przez klienta!  Płatność odbywa się na serwerach PolCard-u, stosującego zabezpieczenia najwyższej klasy.

Cała operacja płatności przeprowadzana jest w czasie rzeczywistym (online), co oznacza, iż posiadacz karty może od razu otrzymać odpowiedź czy płatność zostanie zrealizowana czy nie.