mTransfer

Wybierając tę formę płatności, zostaniesz poproszony o przelanie całej kwoty za zamówione produkty na nasze konto. System sklepu oraz system mBanku poprowadzą Cię przez procedurę płatności i podpowiedzą kolejne kroki.

mTRANSFER

Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany na stronę logowania. Logowanie do usługi mTRANSFER odbywa się tak samo, jak standardowe logowanie do mBanku - podajesz swój numer Klienta i hasło dostępu do mBanku przez Internet. Wszystko to dzieje się na stronach mBanku - sklep REBEL.pl nie otrzymuje żadnych informacji na temat Twojego logowania się do mBanku i informacji na temat Twojego konta. Jedyne, co otrzymujemy, to typowy przelew odpowiedniej kwoty na nasze konto z Twojego konta.

Płacenie przy pomocy mTRANSFERU jest wyjątkowo proste - nie musisz wpisywać danych sklepu i numeru naszego rachunku bankowego, również kwota i data realizacji przelewu są już wypełnione przez nas. Jednocześnie przelew mTRANSFER jest równie bezpieczny jak inne przelewy dowolne w mBanku - potwierdzasz go hasłem jednorazowym z aktywnej listy haseł.

Opcja płacenia mTRANSFEREM jest możliwa tylko dla posiadaczy konta w mBanku. Więcej na temat tej formy płatności możesz przeczytać na stronach mBanku »