Newsletter

TAK, chcę być na bieżąco z nowościami!

  1. Rozumiem, że biuletyn będę otrzymywać nie częściej niż raz w tygodniu i nie chcę poza nim żadnych reklam! Niczego nie chcę poza tym newsletterem. 
  2. Chcę otrzymywać w biuletynie informacje o promocjach oraz zniżkowe kody promocyjne!
  3. Interesują mnie tylko treściwe informacje, żadnego lania wody, żadnych zbędnych grafik -  czysty tekst z wartościowymi wiadomościami!
  4. Jestem świadomy(a), że w każdej chwili mogę zrezygnować z otrzymywania newslettera korzystając z linku, który będzie w każdym wysłanym e-mailu!
  5. Wiem, że mój adres e-mail jest bezpieczny i nie będzie nigdy przekazywany osobom trzecim (więcej informacji w Polityce Prywatności).


Witam!
Chciałem tylko napisać, ze jestem zadowolony jak nigdy wcześniej z
waszego newsetlera. Przypomina o najwazniejszych rzeczach, a czasem
znajdzie sie jakas perelka, ktora warto przeczytac. Klientem jestem
stalym, i zamierzam korzystac tylko z waszych uslug przy jakichkolwiek
zakupach dotyczacych RPG i szeroko pojetych okolic. : ) Tylko musze
odlozyc troche kieszonkowego. ;[ (ale to tak zawsze, wiecej sie wyda
na mieszkanie zakupy etc. niz mozna na przyjemnosci.) ;]
W sumie wyszedl mi mail pochwalny o niczym, ale to takze informacja.
:) Naprawde klient u was czuje sie jak podczas wspolpracy z klubem
fascynatow. Stan posredni miedzy kumplami i rodzina. ;]
Pozdrawiam serdecznie!
Michał B.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować za przesympatyczny newsletter, który mam przyjemność dostawać #-]. Naprawdę, szczerze doceniam ogromny zapał, jaki wkłada Autorka w pisanie każdego listu. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze przez długi okres będę miał możliwość korzystania z usług sklepu Rebel.
Miłosz M.


Wszyscy chwalą REBEL-a za jakość usług, szybkość dostawy, konkurencyjne ceny itd. Oczywiście to wszystko prawda :) Jednak piszę tego meila w innej kwestii, a mainowicie iż gdybym miała przyznać nagrodę główną za najsympatyczniejszy i pozytywny newsletter, bez wachania przyznałabym go Wam :) Nieznoszę newsletterów bo zazwyczaj są nudną i szarą wypiską produktów, nafaszerowaną upselling'ową gadaniną i plątaniną. Natomiast Wasz newsletter zawsze czytam z przyjemnością. Trudno mi stwierdzić czy to przez urok wstawek odnośnie pogody, świąt i innych życiowych spraw itd czy poprostu  poprzez trafnie dobraną oferte ;) jednak nie zmieniajcie się...no chyba że progresywnie :)

 

Daria

  1. Newsletter