Grzegorz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Powiem tak: Jestem wieloletnim bitewniakowcem, ale jakoś zmęczyła mnie polityka GW. Szukałem czegoś innego. Przyznam, ,że MC w pełni spełniają moje oczekiwania. Oceniam tu nie tylko podstawkę, ale i inne figsy ( tak, to głównie ja wyczyściłem REBELowi magazyn z ostatnich egzemplarzy :D ) - są naprawdę niezłe. Duże, wyraźne, nienajgorzej odlane. Jeśli komuś przeszkadza malowanie - może sobie zawsze podrasować ( odrobina washa i lekki drybrush działają CUDA ). Aha, Ezoghul NIE JEST reprezentatywną figurką. Raczej Venusian Command. To jest mniej więcej poziom całości. Ale są też perełki vide Karak albo Ice Golem. Plansze są papierowe - ok, to przestarzałe rozwiązanie, ALE. ALE co Wam broni zrobić własne? Na Necie sporo programików do druku heksów dowolnej wielkości. Mało tego, ludzie robią trójwymiarowe tereny, które wyglądają nie gorzej od tych z bitewniaków ( nadal z zaznaczonymi heksami ). Przygotujcie się na to, że figsy są DUŻE. NAPRAWDĘ, a już np. Golem jest BARDZO DUŻY. Co do mechaniki - fajna, prosta, przyjemna. Lekka gra, która daje mnóstwo możliwości, bo można rozgrywać potyczki między np. korporacją a Legionem, ale nic nie szkodzi grac misje w klimacie Starcraft. Naprawdę, minimum pomyślunku i to jest naprawdę świetna zabawa. Aha, jest to tanie jak barszcz, serio. 2 dychy za warpack albo bossa? 45 zeta za starter? Ludzie, cieszę się, że zdążyłem. Właśnie szukam po Necie jeszcze 3 brakujących mi dostępnych w Polsce zestawów - i też za w sumie ok 17 figsów ( w tym chyba 2 pojazdy, mech i boss ) dam ok 80 zl ( to nie jest nawet cena podstawowego boxa np. do wh40k ). Sam REBEL - na 6! Świetny kontakt, przemiła fachowa obsługa ( pozdrawiam Dział Obsługi Klienta! ). Paczka dotarła w stanie idealnym, nic wewnątrz nie było uszkodzone. Raz jeszcze - jak dla mnie to naprawdę dobra gierka, w świetnych pieniądzach. W sumie wydalem na razie 270 zeta - za to mam 2 startery i górę warpacków ( nie licząc kostek, kart, znaczników ), to razem 41 figsów ( w tym 2 wielkich bossów ). PO-LE-CAM!


Wszystko lodzio-miodzio. ALE. Ale jeśli ktoś ma poprzednią edycję, to 6 może sobie spokojnie ODPUŚCIĆ. Owszem layout bardzo ładny, kolorystyka też. Ale same zmiany są KOSMETYCZNE. 95% podręcznika - ilustracje, treść - jest IDENTYCZNA. Powtarzam - jeśli macie poprzednią edycję - dobrze rozważcie zakup. Jeśli nie - brać w ciemno.


Brawo! Fajny myk na 1 kwietnia:D


Dobry, solidny produkt

Jeśli chodzi o samą zawartość - miodzio, zwłaszcza jak kupić na spółkę. Za niewielką kasę ma się dobry początek ( choć gracz Orków w starciu leży i kwiczy ). Polskiego Rulebooka raczej nigdzie więcej nie dostaniecie. Do tego ładne template'ty. Odnośnie samych figurek - nie poszaleją miłośnicy konwertowania. Pozy ludków są dość statyczne, a większość składa się z 2-3 elementów. Co nie zmienia faktu, że naprawdę warto. REBEL i wysyłka - jak zwykle na 6! :D


Świetna sprawa do bitewniaków, jako znacznik Wounds dla dużych modeli. Kładziemy taką na podstawce modelu i od razu widać, ile "ran" jeszcze może dana jednostka otrzymać. Super rzecz, bo nie trzeba nigdzie notować, ani układać obok podstawki dużej kostki i ciągle pamiętać, by ją przesuwać wraz z modelem. POLECAM!


Rospax

Liczba recenzji: 111