Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Bardzo fajny dodatek wprowadzający trzy nowe rasy i dwie zdolności. Wykonanie jak zwykle na wysokim poziomie. Ilustracje naprawdę super(zwłaszcza Kapłanki).Dla mnie największym plusem są dość niestandardowe w porównaniu do podstawki umiejętności nowych ras. Bardzo urozmaicają rozgrywkę przez co regrywalność jest jeszcze większa. Zdecydowanie polecam. Według mnie najlepszy dodatek do small world zaraz po "Nie bój nic".


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Naprawdę fajna pozycja osadzona w świecie Lovecrafta. Gra w której trzeba trochę pogłówkować, żeby zdobyć jak najwięcej punktów kultu. Piękne i solidne wykonanie i lekko mroczny klimacik. Przejrzyście napisana instrukcja i proste zasady( do wytłumaczenia w 10 minut). Naprawdę wciągająca gra, która na pewno będzie często na stole.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra jest przepiękna! Wykonanie figurek, kart bohaterów i całej reszty jest świetne. Cudowny bajkowy klimat, przejrzyste i proste reguły, stosunkowo krótki czas rozgrywki i dość spora regrywalność. Bardzo przyjemna planszówka ze sporo dawką negatywnej interakcji :).


Dobry, solidny produkt

Tydzień temu zakupiłem Adventure Time:Munchkin. Było to moje pierwsze spotkanie z Munchkinem i mogę śmiało powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony! Gra daje naprawdę wiele radochy, nawet jeżeli gra się we dwie osoby ale oczywiście im więcej tym weselej; ). Karty solidne, nie mam nic do zarzucenia. Ilustracje potworów, itemów i całej reszty wykonane w bajkowym stylu Adventure Time( wszystko mogliśmy zobaczyć w serialu). Gra się naprawdę świetnie, chociaż mamy tu dość spory element losowy, więc czasem karty po prostu nam nie siądą i choćbyśmy stawali na głowie to wygrana partii będzie graniczyć z cudem(w przypadku gry w 2 lub 3 osoby).
Postacie do wyboru są bardzo dobrze zbalansowane, no może z wyjątkiem królowej ognia, która wg mnie jest nieco słabsza od reszty ale nie jest to bardzo istotna różnica.
No cóż dla mnie mocne 4/5 i dla fanów kreskówki pozycja obowiązkowa. Szczerze polecam !


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Doris

Liczba recenzji: 267