Magdalena

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Przesyłka wzorowa. Solidnie zapakowana i dostarczona błyskawicznie.

Po kilku rozgrywkach gra budziła mieszane uczucia. O co tyle szumu? Co w niej jest takiego super? Jednak wraz ze wzrostem doświadczenia zawodników gra staje się coraz ciekawsza i trudniejsza. Daje wiele satysfakcji i z każdą kolejną partią chce się więcej. Niestety, wymaga takiego samego poziomu wtajemniczenia graczy. W przeciwnym razie gra jest przewidywalna, banalna i... po prostu nudna dla gracza z większym doświadczeniem.


Dobry, solidny produkt

Co do przesyłki: dostawa bez zarzutów. Solidnie zapakowane, szybka przesyłka (w jeden dzień zamówiliśmy a dzień później już mogliśmy grać). Wszystko zgodnie z informacjami na stronie.

Sama gra jest ciekawa, ale pomimo, że oferuje możliwość zabawy dwuosobowej to mimo wszystko najwięcej frajdy i emocji przysparza rozgrywka cztero lub pięcioosobowa - trudniej jest realizować swoją taktykę, gdy w fazie licytacji ciągle ktoś nam podbiera architekta czy błazna . Niemniej jednak w dwie osoby również można cieszyć się tą grą. Po rozegranych dwóch partiach gra staje się intuicyjna i można skupić się na samej taktyce. Gra zabiera ok 100 minut.

Zdecydowanie warte uwagi szczególnie dla mniej wymagających gracz lub - jak my - początkujących.

Pozdrawiam


Krzysiek

Liczba recenzji: 149

Kakulus1

Liczba recenzji: 344