Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Dziś otrzymałem przesyłkę z tą właśnie grą. Opakowanie jak zwykle bardzo solidne i pancerne (co pewnie nikogo nie dziwi). figurki i karty wykonane z dbałością o każdy detal (dosłownie). Po obeznaniu się z grą i przedstawieniu zasad przystąpiłem do gry z dziewczyną. Gra jak większość karcianek jest konkurencyjna i daje wiele radości. Gorąco polecam!!!
PS: co do opinii nt. zbędności planszy i figurek to najpierw radzę przeczytać cały manual i dopiero komentować tę kwestię. Plansza i tytuły w grze wieloosobowej to podstawa utrudnienia taktycznego i zmusza do myślenia na wielu płaszczyznach i kooperacji :)
miłej zabawy! ;)


Jak dla mnie ideał :)

Na wstępie chciałbym powiedzieć, żeby nie sugerować się ceną. Może i wysoka ale na prawdę kiedy dostaje się paczkę która wymiarami przypomina składaną szafkę czuje się ekscytację przed otwarciem. Po szczegółowym obejrzeniu każdego detalu byłem zachwycony :) wszystko jest wykonane bardzo starannie i dokładnie. Co do samej rozgrywki i polecam zaprosić kilku znajomych, przedstawić zasady a resztę pokazać podczas gry. Osobiście posiadam grę od czasu jej premiery i rozegrałem kilka fajnych sesji, każda po ok 2-3h. Polecam!


Również uważam ten starter za idealny dla początkujących. wszystko jest bardzo wysokiej jakości i starcza na wystarczająco długo, aby zacząć ładniej malować i modelować >)
gorąco polecam


Jak dla mnie ideał :)

Kupilem BSP niedawno i jestem bardzo zadowolony :) troche musialem poczekac na paczke ale sadze ze bylo warto. "Bitwa o przelecz czaszki" jest idealna na poczatek. Pozostaje malowanie i gra :)

pozdrowienia


Kupilem sobie wow:board game. Zeczywiscie pudlo z gra bylo wielkie i warzylo ok 5 kg(tak jak na kometarzach :]). wszystkie figurki sa starannie wykonane. Gra naprawde porzera czas( a wydawalo mi sie ze bedzie inaczej bo 30 tur itp..... ). Zachecam wyszstkich do nabycia jej.


Anomandaris

Liczba recenzji: 74