Przemyslaw

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

10/10 po wprowadzeniu zasad balansu
-----
Proponowany rebalans (2 zasady do zmiany):
- Najeźdźca rozpoczyna 10 pkt chwaly, obronca z 4(za czyny niehonorowe), co runde obronca zyskuje 1 punkt chwały (zmiana: wczesniej zabierał punkt chwaly najeźdźcy). // Zabieranie 1 punktu najezdzcy i dawanie go obroncy - jak prosto policzyc to 2 pkt przewagi na ture, po zmianach 1.
- Straż honorowa teraz od 6 rundy zabiera 1 punkt chwały i umieszcza na swoim polu (zamiast generować. - tutaj wkracza straz honorowa i powoli zaczyna rosnac przewaga obroncy.
-----

Rebel ma jakieś opóźnienia z rejestracją zakupionego produktu. Mam Stronghold od tygodnia - codziennie po 2-3 partie gramy.

Dużo osób twierdzi że balans leży - i mają rację. Jeżeli gra się według zasad (poprawnie) to najeźdźca ma nikłe szanse na pokonanie obrońcy (gracz najezdzajacy powinien miec wiecej skila. Przy tym samym doswiadczeniu graczy osiagnelismy wynik 100% wygrywa obrónca - ok 8 meczy).

proponowany remake zamieszczam dla leniwych na początku.

Przed zmianami: 100% win obrońca
Po zmianach: jak na razie 50%:50% obrońca vs najeźdźca. - graliśmy na nich 2 najezdcow na jednego obronce. w 9 rundzie bylo 17 : 9 i przerwalismy gre - najezdzca nie mogl już wygrac. Jednak najezdzcy popelnili sporo błędów dając mi za dużo klepsydr.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjny klimatyczny papier w środku. Grubość książki poraża, ale trzeba przyznać, że to kawał dobrej roboty.

+Przejrzyste wydanie

+Sporo tego

+RPG w klimatach SteamPunk

+ Interesujące innowacyjne zasady

+ ... Nie skonczyłem czytać a już jestem napalony na granie


Krzysiek

Liczba recenzji: 155

Kakulus1

Liczba recenzji: 322