E-Raptor: Insert - Alchemicy + dodatek

Insert kompatybilny z grą Alchemicy i dodatkiem King's Golem
Podziel się swoją opinią
  E-Raptor: Insert - Alchemicy + dodatek to idealne akcesorium zaprojektowane w celu uporządkowania i ulepszenia każdej rozgrywki.  Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w tym stanie. Nigdy więcej bałaganu na stole podczas rozgrywki, nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry. Możesz w jednym miejscu trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty w koszulkach, tarcze, kafelki mapy i inne elementy, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia kolejnej rozgrywki szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. E-Raptor: Insert - Alchemicy + dodatek jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Klej nie jest wymagany do złożnia produktu. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.
  Wydawca:
  e-Raptor
  99,95

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  E-Raptor: Insert - Alchemicy + dodatek to idealne akcesorium zaprojektowane w celu uporządkowania i ulepszenia każdej rozgrywki. 

  Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w tym stanie. Nigdy więcej bałaganu na stole podczas rozgrywki, nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.

  Możesz w jednym miejscu trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty w koszulkach, tarcze, kafelki mapy i inne elementy, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia kolejnej rozgrywki szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  E-Raptor: Insert - Alchemicy + dodatek jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Klej nie jest wymagany do złożnia produktu. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • insert do samodzielnego złożenia
  Waga:
  800 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert - Alchemicy + dodatek

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie