FFG Mini American Board Game Sleeves 50

50 koszulek 41x63 mm (mini american)
218 opinii
Pasują do kart o rozmiarze: 1 5/8" x 2 1/2" (41 x 63 mm)Każde opakowanie zawiera 50 koszulek.Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie. TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG.Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki:Arkham Horror™,Twilight Imperium®&™,World of Warcraft: The Board Game™,Red November™,Cave Troll™
Wydawca:
Fantasy Flight Games
1095
995
-9%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Pasują do kart o rozmiarze: 1 5/8" x 2 1/2" (41 x 63 mm)


Każde opakowanie zawiera 50 koszulek.


Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie.

 

TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG.


Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki:

  • Arkham Horror™,
  • Twilight Imperium®&™,
  • World of Warcraft: The Board Game™,
  • Red November™,
  • Cave Troll™

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.01

4.68
na podstawie 218 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń FFG Mini American Board Game Sleeves 50Najbardziej przydatne recenzje

Crank84

Liczba recenzji: 56

Jak dla mnie ideał :)

Testowałem koszulki różnych firm i z czystym sumieniem mogę polecić właśnie te od FFG. Są on wytrzymałe, dobrze dopasowane, sztywne a przede wszystkim karty w nich wygodnie się tasuje. Może są trochę droższe od koszulek innych firm, ale według mnie warto dopłacić i być pewnym. Koszulki FFG nigdy mnie nie zawiodły.


Legioner

Liczba recenzji: 27

Jak dla mnie ideał :)

Idealne koszulki przedłużające życie grom. Bardzo dobre wykonanie. Mam nadzieję, że dzięki nim mój X-wing będzie niezniszczalny :)


Dungal

Liczba recenzji: 28

Jak dla mnie ideał :)

Najlepsze koszulki jakie kupowałem!

Kilka lat ciągłego użytkowania a cały czas trzymają się w znakomitej kondycji.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie