Legioner

Pionier

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

16 użytkowników

Zobacz wszystkich

Gra jest bardzo dobra i świetnie wykonana. Zdecydowanie polecam wszystkim graczom a fanom ZONY i świata Stalkera wręcz obowiązkowo. Zarzucanie grze przygodowej losowości jest po prostu bez sensu. Gra się świetnie. Przed chwilą skończyliśmy rozgrywkę z 13 letnim synem i układamy od nowa. Przy okazji ograniczenie 18+ włóżcie między bajki.


Świetne ilustracje wiodącego wydawnictwa i sklepu do gry za 400 zł. Można jeszcze róg lewego pionka prosić ? Bo plansza jest bez sensu to już wiemy :)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Koszulki polecane przez sprzedawcę do gry FFG Fallout - nie pasują są za małe i niszczą karty!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Recenzja pisana jest przez fana wersji komputerowej. Normalny gracz może odjąć 0,5 punktu. Dotychczas rozegrano 2 gry w ramach nauki i 4 pełne.

Pierwszym i ogromnym plusem gry jest jej innowacyjność (i wykonanie figurki są śliczne a mapa klimatyczna). System przeniesienia i rozwijania przygody w formie kolejnych kart odsłanianych i dodawanych w zależności od podjętych decyzji nie należy do najprostszych ale się sprawdza. Przykład: szukasz zaginionej osoby odsłon kartę 100 a jak to ignorujesz to idziesz na zakupy karta 005. Skoro szukasz to zdaj test percepcji na poziomie 4 - udało się ? To świetnie znalazłeś zwłoki pod gruzami i wyciągnij 101, nie ? Atakuje ciebie wróg X karta 063 itd. To się po prostu sprawdza. Są 4 scenariusze i za każdym z nich stoi inna mapa. Większość mapy jest zasłonięta i eksploracja stanowi dużą część zabawy. Oprócz głównego wątku RPG nie zabraknie wam walki i zdobywania doświadczenia w czasie podróży przez pustkowia. Ciekawie rozwiązano walkę i system trafień oraz zadawanych i otrzymywanych obrażeń. (rzut trzema kośćmi z zaznaczonymi wrażliwymi częściami ciała celu). Bronie, pancerze i umiejętności pozwalają na przerzuty i modyfikację. Zdobywanie odpowiedniego ekwipunku to tak naprawdę klucz do zwycięstwa. A gdy już rozwinie się nić intrygi i walczycie po stronie jednej z dwóch zwalczających się frakcji (w każdym scenariuszu inne) to uda wam się wykonać questa, który zacznie powoli odmierzać czas do zwycięstwa jednej z nich. Czy zdążycie zebrać dość punktów by zwyciężyć samemu ? Kto wie ...

Nie będę opisywał całej gry ale rozwieję jedną wątpliwość, która mnie osobiście nurtowała. Kwestię re grywalności. Za każdym razem mapa jest inna, możecie podjąć inne decyzje i zdobyć inne questy. Możecie być inaczej wyposażeni i przy sobie mieć innych towarzyszy. A to wszystko wskazuje na to, że nuda nam na razie nie grozi. No a sama gra może być w banalny sposób rozszerzana o dodatki. Muszę kończyć bo mapa została rozłożona do 7 rozgrywki a zło czeka by je pokonać ... lub się przyłączyć

P.S. wymagana co najmniej dobra znajomość angielskiego

P.S. nie jest to łatwa gra (sporo elementów o których trzeba pamiętać)

UWAGA!!! REBEL źle opisał wymagane do gry ilości koszulek a sprzedawane przez nich własne produkty do osłony większych kart są nieregularnej wielkości i po prostu mogą wam pogiąć i zniszczyć karty!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra. Kupiona jako prezent dla ośmioletniego weterana planszówek zakochanego w świecie Munchkina (Quest i karcianka z dodatkami). Grana w zestawie 41 lat , 11 lat i 8 lat i wszystkim się podobała. Szybka, łatwe zasady, duża grywalność i świetne wykonanie z ilustracjami. Zdecydowanie polecam.


Slawekauo

Liczba recenzji: 96

Adam

Liczba recenzji: 23

Maciej

Liczba recenzji: 10

Puncur

Liczba recenzji: 13

Kanty57

Liczba recenzji: 99

Paweł

Liczba recenzji: 2

Radosław

Liczba recenzji: 4

Carrollus

Liczba recenzji: 35

Slawekauo

Liczba recenzji: 96

Czincz

Liczba recenzji: 27

Rehelm

Liczba recenzji: 15

Mariola

Liczba recenzji: 0

Gryffin74

Liczba recenzji: 0

Kasia1385

Liczba recenzji: 0

Edward49

Liczba recenzji: 0

Halina61

Liczba recenzji: 0

Jacek

Liczba recenzji: 0

rzuk

Liczba recenzji: 3

Kuba43

Liczba recenzji: 5