Gamers Grass: Laser Plants - Dry Bracken - Wysuszona paproć

Taśma z suchymi liśćmi paproci
1 opinia
  Bardzo pospolita paproć w jesiennej i suchej postaci. Brązowe liście mogą być używane samodzielnie lub zmieszane z zielonymi liśćmi, aby nadać większy realizm dużym drzewostanom bogatym w paprocie. Dzięki zestawowi Laser Plants - Dry Bracken i ty będziesz mógł dodać je do swojej makiety! Ten arkusz zawiera 26 suchych liści paproci w różnych kolorach i rozmiarach, które można wykorzystać w modelach, figurach hobbystycznych i malowniczych dioramach. Zapraszamy również na instruktażowy film z oficjalnego kanału Youtube producenta:
  Wydawca:
  Gamers Grass
  28,95

  Dostępnych 35 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Bardzo pospolita paproć w jesiennej i suchej postaci. Brązowe liście mogą być używane samodzielnie lub zmieszane z zielonymi liśćmi, aby nadać większy realizm dużym drzewostanom bogatym w paprocie. Dzięki zestawowi Laser Plants - Dry Bracken i ty będziesz mógł dodać je do swojej makiety!

  Ten arkusz zawiera 26 suchych liści paproci w różnych kolorach i rozmiarach, które można wykorzystać w modelach, figurach hobbystycznych i malowniczych dioramach.

  Zapraszamy również na instruktażowy film z oficjalnego kanału Youtube producenta:

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 26 liści na jednym arkuszu z folii
  Waga:
  50 g
  Instrukcja i inne pliki:

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gamers Grass: Laser Plants - Dry Bracken - Wysuszona paproć  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie