GeekGaming: Base Ready - Desert Sand And Stone (200 g)

Gotowa mieszanka do makiet, dioram, podstawek
Podziel się swoją opinią
  Zakopany czołg Matylda czy może szarża Tallaranskiej piechoty? Do obu potrzeba dobrze dobranej posypki, takiej jak Base Ready - Desert Sand and Stone. Dzięki temu zestawowi zarówno diorama, jak i podstawki nabiorą pustynnego wyglądu. Base Ready to seria, która ułatwia dopasowanie podłoża do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni produkt, a będzie on zawierał wszystko, czego potrzebujesz na podstawkach w danym regionie od piasku po trawę czy kamienie lub kryształy. Zaoszczędź czas na podstawkowaniu! Base Ready to elementy, które idealnie urozmaicą każdą scenerię, zarówno w dekoracji pojedynczych podstawek na figurki, jak i całych makiet, dioram i pól bitew.
  Wydawca:
  GeekGaming
  31,95

  Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Zakopany czołg Matylda czy może szarża Tallaranskiej piechoty? Do obu potrzeba dobrze dobranej posypki, takiej jak Base Ready - Desert Sand and Stone. Dzięki temu zestawowi zarówno diorama, jak i podstawki nabiorą pustynnego wyglądu.

  Base Ready to seria, która ułatwia dopasowanie podłoża do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni produkt, a będzie on zawierał wszystko, czego potrzebujesz na podstawkach w danym regionie od piasku po trawę czy kamienie lub kryształy. Zaoszczędź czas na podstawkowaniu! Base Ready to elementy, które idealnie urozmaicą każdą scenerię, zarówno w dekoracji pojedynczych podstawek na figurki, jak i całych makiet, dioram i pól bitew.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pojemnik 200 g
  Waga:
  300 g
  Kod producenta:
  GGS-BR-DSSTONE

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GeekGaming: Base Ready - Desert Sand And Stone (200 g)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również