Harry Potter: Chibi Plush - Harry Potter (20 cm)

Słodki pluszak w mangowym stylu
1 opinia
  • wydanie angielskie
Pluszowa maskotka Harrego Pottera o wysokości 20 cm to świetny prezent dla fanów Harego Pottera ale nie tylko. Wysoka jakość i urocze wykonanie to cechy, które chwycą za serce każdego miłośnika pluszaków.Chibi (ちび lub チビ) to japońskie słowo slangowe opisujące coś krótkiego (obiekt nieożywiony, człowieka lub inne zwierzę). Termin ten jest powszechnie używany do opisania specyficznego stylu karykatury, w którym postacie są rysowane w przesadny sposób: małe i pulchne, z przysadzistymi kończynami i przerośniętymi głowami.
Wydawca:
YuMe Toys
5995

Dostępne 22 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

Pluszowa maskotka Harrego Pottera o wysokości 20 cm to świetny prezent dla fanów Harego Pottera ale nie tylko. Wysoka jakość i urocze wykonanie to cechy, które chwycą za serce każdego miłośnika pluszaków.

Chibi (ちび lub チビ) to japońskie słowo slangowe opisujące coś krótkiego (obiekt nieożywiony, człowieka lub inne zwierzę). Termin ten jest powszechnie używany do opisania specyficznego stylu karykatury, w którym postacie są rysowane w przesadny sposób: małe i pulchne, z przysadzistymi kończynami i przerośniętymi głowami.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • pluszowa maskotka

Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Harry Potter: Chibi Plush - Harry Potter (20 cm)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie