Komplet kości REBEL RPG - Akrylowe - Północ

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
18 opinii
  • od 14 lat
"Żyjemy na spokojnej wyspie ignorancji pośród czarnych mórz nieświadomości i wcale nie jest powiedziane, że w swej podróży zawędrujemy daleko."  Na przestrzeni wieków, gdy nie było prądu, a wraz z mrokiem pojawiały się lęki o dzień kolejny, noce były uznawane za domenę duchów i okultu. Północ wpasowywała się w tę mroczną wizję jako godzina przejścia. Teraz, dzięki Zestawowi kości Akrylowych Północ i ty możesz poczuć dreszcz przy każdym rzucie.  Przed tobą komplet kości marki Rebel, czyli siedem precyzyjnie wykonanych akrylowych kości do gier fabularnych. Znakomicie spełnią się wszędzie tam, gdzie mroczna pustka nocy zajrzy w oczy bohaterom rozgrywki - czy to w bostońskim doku opanowanym przez Mi-go czy też Podberlińskim pubie w którym wilkołaki zostały zaatakowane przez klan wampirów.  Wyraźne złote cyfry oraz wyważenie spowodują, że nie będziesz mógł o nich zapomnieć!  
Wydawca:
Rebel - kości RPG
34,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"Żyjemy na spokojnej wyspie ignorancji pośród czarnych mórz nieświadomości i wcale nie jest powiedziane, że w swej podróży zawędrujemy daleko." 

Na przestrzeni wieków, gdy nie było prądu, a wraz z mrokiem pojawiały się lęki o dzień kolejny, noce były uznawane za domenę duchów i okultu. Północ wpasowywała się w tę mroczną wizję jako godzina przejścia. Teraz, dzięki Zestawowi kości Akrylowych Północ i ty możesz poczuć dreszcz przy każdym rzucie. 

Przed tobą komplet kości marki Rebel, czyli siedem precyzyjnie wykonanych akrylowych kości do gier fabularnych. Znakomicie spełnią się wszędzie tam, gdzie mroczna pustka nocy zajrzy w oczy bohaterom rozgrywki - czy to w bostońskim doku opanowanym przez Mi-go czy też Podberlińskim pubie w którym wilkołaki zostały zaatakowane przez klan wampirów. 

Wyraźne złote cyfry oraz wyważenie spowodują, że nie będziesz mógł o nich zapomnieć!  

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20

Recenzje

4.83
na podstawie 18 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Akrylowe - PółnocWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również