Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa

Przeprowadź ekspedycję przez niebezpieczne Góry Szaleństwa
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
W grze paragrafowej Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania W Górach Szaleństwa H.P. Lovecrafta. Dzięki Twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!Władze prestiżowego Uniwersytetu Miskatonic zapraszają Cię do poprowadzenia legendarnej ekspedycji w odległe i niebezpieczne rejony Antarktyki. To Twoja szansa, aby zdobyć sławę i prestiż. Jakie przerażające sekrety są ukryte w odludnych, arktycznych rejonach świata? Co znaczą te przedziwne, skamieniałe odciski w lodzie? Czy będziesz w stanie odkryć straszliwą tajemnicę obozu Lake’a?
Wydawca:
Black Monk
3495

Dostępnych 11 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania W Górach Szaleństwa H.P. Lovecrafta. Dzięki Twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

Władze prestiżowego Uniwersytetu Miskatonic zapraszają Cię do poprowadzenia legendarnej ekspedycji w odległe i niebezpieczne rejony Antarktyki. To Twoja szansa, aby zdobyć sławę i prestiż. Jakie przerażające sekrety są ukryte w odludnych, arktycznych rejonach świata? Co znaczą te przedziwne, skamieniałe odciski w lodzie? Czy będziesz w stanie odkryć straszliwą tajemnicę obozu Lake’a?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 136 stron
Waga:
700 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Choose Cthulhu 2: W Górach SzaleństwaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również