Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Czarno-niebieskie

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
17 opinii
  • od 14 lat
"Człowiek nie jest w stanie odkryć nowych oceanów, dopóki nie będzie miał odwagi, aby stracić z widoku brzeg"  Morza i oceany zajmują 70% powierzchni naszej planety i stanowią potężną, naturalną granicę. Dla niektórych ta rubież stała się podstawą do baśni i legend, bo cóż mogłoby kryć się w ciemnościach największych głębi.  Potężne krakeny czy lewiatany wysłane przez prastarych bogów stają się częścią kolejnej opowieści, w której możesz wziąć czynny udział. Wśród ryku armat i dział zanurzasz się w ciepłą toń, pamiętaj tylko by nie odpłynąć za daleko!  Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie. Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Czarno-niebieski kolor przyda się w pirackich podbojach - czy to w  Seventh Sea, czy też w Genesysie. Gdziekolwiek się nie potoczą, ich wynik zadecyduje o losie wielu.  
Wydawca:
Rebel - kości RPG
14,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

"Człowiek nie jest w stanie odkryć nowych oceanów, dopóki nie będzie miał odwagi, aby stracić z widoku brzeg

Morza i oceany zajmują 70% powierzchni naszej planety i stanowią potężną, naturalną granicę. Dla niektórych ta rubież stała się podstawą do baśni i legend, bo cóż mogłoby kryć się w ciemnościach największych głębi. 

Potężne krakeny czy lewiatany wysłane przez prastarych bogów stają się częścią kolejnej opowieści, w której możesz wziąć czynny udział. Wśród ryku armat i dział zanurzasz się w ciepłą toń, pamiętaj tylko by nie odpłynąć za daleko! 

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Czarno-niebieski kolor przyda się w pirackich podbojach - czy to w  Seventh Sea, czy też w Genesysie. Gdziekolwiek się nie potoczą, ich wynik zadecyduje o losie wielu.  

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
40 g
Kod producenta:
2TON/RPG/BLKBLU

Recenzje

4.88
na podstawie 17 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Czarno-niebieskieNajbardziej przydatne recenzje

Axygalaxy

Liczba recenzji: 50

Bardzo dobre kości :)


Renata

Liczba recenzji: 23

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dobrze wykonane kostki, dobrze widoczne liczby. Cieszą oko kolorami, każda inna z leciutkim metalicznym połyskiem. Cena przystępna.

Dostawa błyskawiczna, będą pod choinkę :)


J

Liczba recenzji: 1

KOZAK KOŚCI SUPER WYGLĄDAJĄ POLECAMWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również