Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Niebiesko-fioletowe

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
12 opinii
  • od 14 lat
"Nigdy nie wahaj się pojechać daleko, za morza, granice, przemierzaj kraje, obalaj przesądy."  Dzięki grom fabularnym możemy podróżować po światach. Zagłębiać się w uliczki Neverwinter czy też przemierzać pustynie Tatooine. Nasze umysły chłoną słowa Mistrza Gry gdy opisuje kolejne budynki, ulice, postaci i powoli wizualizują opisywany świat. Każdy z nas będzie widzieć go trochę inaczej, wszak każdy z nas jest unikalny i wyjątkowy. Dzięki bystremu wzrokowi ktoś może zauważyć szczegóły, które reszta drużyny przegapi - czy tym razem będziesz to ty? Rzuć na percepcję i pozwól opowieści napisać się zgodnie z wynikiem.  Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie. Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Niebiesko-fioletowe kości spiszą się doskonale zarówno w czasie walki myśliwców w kosmosie, jak i przy rozmowach pokojowych na magicznym kontynencie. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
14,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

"Nigdy nie wahaj się pojechać daleko, za morza, granice, przemierzaj kraje, obalaj przesądy.

Dzięki grom fabularnym możemy podróżować po światach. Zagłębiać się w uliczki Neverwinter czy też przemierzać pustynie Tatooine. Nasze umysły chłoną słowa Mistrza Gry gdy opisuje kolejne budynki, ulice, postaci i powoli wizualizują opisywany świat. Każdy z nas będzie widzieć go trochę inaczej, wszak każdy z nas jest unikalny i wyjątkowy. Dzięki bystremu wzrokowi ktoś może zauważyć szczegóły, które reszta drużyny przegapi - czy tym razem będziesz to ty? Rzuć na percepcję i pozwól opowieści napisać się zgodnie z wynikiem. 

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Niebiesko-fioletowe kości spiszą się doskonale zarówno w czasie walki myśliwców w kosmosie, jak i przy rozmowach pokojowych na magicznym kontynencie. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
40 g
Kod producenta:
2TON/RPG/BLUVIO

Recenzje

4.92
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Niebiesko-fioletoweNajbardziej przydatne recenzje

T0STER

Liczba recenzji: 65

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Cudowny kolor, który w rzeczywistości jest znacznie ładniejszy. Kości są dobrze odlane, liczby nie zdzierają się no i ten kolor [xD] Polecam! Niech Tzeentch będzie z wami!


Narowaty

Liczba recenzji: 740

Fajny zestaw klasycznych kości - bez zarzutu ;-)


Axygalaxy

Liczba recenzji: 50

Bardzo dobre kości :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie