Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Niebiesko-zielone

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
12 opinii
  • od 14 lat
"Morze - otwarte dla wszystkich i niedochowujące wierności nikomu"  Zieleń Morza Sargassowego jest prawie nienaturalna. Pośród bezruchu tafli wody świat wydaje się wstrzymany w czasie. Wielu marynarzy postradało zmysły gdy ich szkuner trafił w to miejsce. Czy twój Mistrz Gry opowie historię o podobnej sytuacji, czy może coś bardziej fantazyjnego? Zagłębij się w kolejną opowieść i niech twe rzuty popłyną na morzu wyobraźni.  Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie. Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Niebiesko-zielone kości zadecydują o przygodach zarówno na morzach ziemi jak i oceanach gwiazd. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
14,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

"Morze - otwarte dla wszystkich i niedochowujące wierności nikomu

Zieleń Morza Sargassowego jest prawie nienaturalna. Pośród bezruchu tafli wody świat wydaje się wstrzymany w czasie. Wielu marynarzy postradało zmysły gdy ich szkuner trafił w to miejsce. Czy twój Mistrz Gry opowie historię o podobnej sytuacji, czy może coś bardziej fantazyjnego? Zagłębij się w kolejną opowieść i niech twe rzuty popłyną na morzu wyobraźni. 

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Niebiesko-zielone kości zadecydują o przygodach zarówno na morzach ziemi jak i oceanach gwiazd. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
40 g
Kod producenta:
2TON/RPG/BLUGRN

Recenzje

4.92
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Niebiesko-zieloneWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również