Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Pomarańczowo-żółte

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
1 opinia
  • od 14 lat
"Gwiazdy nigdy nie są na wyciągnięcie ręki. Są nieskończenie odległe, to oznacza ból, który człowiek odczuwa, spoglądając na nie w górę. To delikatne rwanie w głębi serca."  Mimo tak małej wiedzy na temat własnej planety człowiek jest zafascynowany kosmosem. Badamy planety odległe od nas o lata świetlne, mażąc o tym, że kiedyś je odwiedzimy. Fantastyczne opowieści Science-fiction wielokrotnie wysyłały człowieka na skraj wszechświata - czy to w postaci pokojowych statków Star Trekowej federacji, czy też kolonizacyjnych statków Weyland-Yutani. Dzięki nim możesz zobaczyć oczami wyobraźni odległe systemy gwiezdne, pradawne kosmiczne megastruktury czy też niebezpieczne kosmiczne anomalie. Gry fabularne na podstawie tych historii pozwolą Ci zagłębić się jeszcze mocniej w te przedziwne światy. Nie zastanawiaj się, rzuć kośćmi.  Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie. Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Pomarańczowo-żółte kości odzwierciedlą potęgę gwiazd - ich wyniki zadecydują o losie kolejnej ekspedycji tam, gdzie nie dotarł jeszcze nikt inny - czy to w świecie Star Treka, czy może Homeworlda. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
14,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"Gwiazdy nigdy nie są na wyciągnięcie ręki. Są nieskończenie odległe, to oznacza ból, który człowiek odczuwa, spoglądając na nie w górę. To delikatne rwanie w głębi serca.

Mimo tak małej wiedzy na temat własnej planety człowiek jest zafascynowany kosmosem. Badamy planety odległe od nas o lata świetlne, mażąc o tym, że kiedyś je odwiedzimy. Fantastyczne opowieści Science-fiction wielokrotnie wysyłały człowieka na skraj wszechświata - czy to w postaci pokojowych statków Star Trekowej federacji, czy też kolonizacyjnych statków Weyland-Yutani. Dzięki nim możesz zobaczyć oczami wyobraźni odległe systemy gwiezdne, pradawne kosmiczne megastruktury czy też niebezpieczne kosmiczne anomalie. Gry fabularne na podstawie tych historii pozwolą Ci zagłębić się jeszcze mocniej w te przedziwne światy. Nie zastanawiaj się, rzuć kośćmi. 

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Pomarańczowo-żółte kości odzwierciedlą potęgę gwiazd - ich wyniki zadecydują o losie kolejnej ekspedycji tam, gdzie nie dotarł jeszcze nikt inny - czy to w świecie Star Treka, czy może Homeworlda. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Kod producenta:
2TON/RPG/ORAYEL

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Pomarańczowo-żółteWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również