Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Pomarańczowo-żółte

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
1 opinia
  • od 14 lat
"Gwiazdy nigdy nie są na wyciągnięcie ręki. Są nieskończenie odległe, to oznacza ból, który człowiek odczuwa, spoglądając na nie w górę. To delikatne rwanie w głębi serca."  Mimo tak małej wiedzy na temat własnej planety człowiek jest zafascynowany kosmosem. Badamy planety odległe od nas o lata świetlne, mażąc o tym, że kiedyś je odwiedzimy. Fantastyczne opowieści Science-fiction wielokrotnie wysyłały człowieka na skraj wszechświata - czy to w postaci pokojowych statków Star Trekowej federacji, czy też kolonizacyjnych statków Weyland-Yutani. Dzięki nim możesz zobaczyć oczami wyobraźni odległe systemy gwiezdne, pradawne kosmiczne megastruktury czy też niebezpieczne kosmiczne anomalie. Gry fabularne na podstawie tych historii pozwolą Ci zagłębić się jeszcze mocniej w te przedziwne światy. Nie zastanawiaj się, rzuć kośćmi.  Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie. Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Pomarańczowo-żółte kości odzwierciedlą potęgę gwiazd - ich wyniki zadecydują o losie kolejnej ekspedycji tam, gdzie nie dotarł jeszcze nikt inny - czy to w świecie Star Treka, czy może Homeworlda. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
14,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"Gwiazdy nigdy nie są na wyciągnięcie ręki. Są nieskończenie odległe, to oznacza ból, który człowiek odczuwa, spoglądając na nie w górę. To delikatne rwanie w głębi serca.

Mimo tak małej wiedzy na temat własnej planety człowiek jest zafascynowany kosmosem. Badamy planety odległe od nas o lata świetlne, mażąc o tym, że kiedyś je odwiedzimy. Fantastyczne opowieści Science-fiction wielokrotnie wysyłały człowieka na skraj wszechświata - czy to w postaci pokojowych statków Star Trekowej federacji, czy też kolonizacyjnych statków Weyland-Yutani. Dzięki nim możesz zobaczyć oczami wyobraźni odległe systemy gwiezdne, pradawne kosmiczne megastruktury czy też niebezpieczne kosmiczne anomalie. Gry fabularne na podstawie tych historii pozwolą Ci zagłębić się jeszcze mocniej w te przedziwne światy. Nie zastanawiaj się, rzuć kośćmi. 

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Pomarańczowo-żółte kości odzwierciedlą potęgę gwiazd - ich wyniki zadecydują o losie kolejnej ekspedycji tam, gdzie nie dotarł jeszcze nikt inny - czy to w świecie Star Treka, czy może Homeworlda. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Pomarańczowo-żółteWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie