Komplet kości REBEL RPG - Matowe - Białe

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
22 opinie
  • od 14 lat
"W każdej historii jest wiele szarości – nic nie jest czysto czarno-białe."  Walcząc z potężnym przeciwnikiem, możemy zacząć się zastanawiać, co skłoniło go do bycia tym złym. Czy tak postanowił, bo władza go zdeprawowała, a chęć stania się nieśmiertelnym przepełniła jego serce złem? Czy może kryje się za tym coś więcej - rodzinna tragedia, nadużycia i potężna zawiść kogoś wysoko urodzonego? Możemy rozwiązać sprawę przy pomocy miecza lub pistoletu nie zajmując sobie tym głowy - pytanie tylko, czy wtedy to my sami nie stajemy się gorsi od niego. Zdecyduj sam i niech potoczą się kości.  Komplet siedmiu klasycznych, jednokolorowych kości marki Rebel. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Matowe białe kości sprawdzą się zarówno przy negocjacjach z potężnym lichem, jak i przy hakowaniu systemu stacji kosmicznej. Gdziekolwiek byś ich nie zastosował - zadecydują o niejednym losie. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
11,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"W każdej historii jest wiele szarości – nic nie jest czysto czarno-białe.

Walcząc z potężnym przeciwnikiem, możemy zacząć się zastanawiać, co skłoniło go do bycia tym złym. Czy tak postanowił, bo władza go zdeprawowała, a chęć stania się nieśmiertelnym przepełniła jego serce złem? Czy może kryje się za tym coś więcej - rodzinna tragedia, nadużycia i potężna zawiść kogoś wysoko urodzonego? Możemy rozwiązać sprawę przy pomocy miecza lub pistoletu nie zajmując sobie tym głowy - pytanie tylko, czy wtedy to my sami nie stajemy się gorsi od niego. Zdecyduj sam i niech potoczą się kości. 

Komplet siedmiu klasycznych, jednokolorowych kości marki Rebel. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Matowe białe kości sprawdzą się zarówno przy negocjacjach z potężnym lichem, jak i przy hakowaniu systemu stacji kosmicznej. Gdziekolwiek byś ich nie zastosował - zadecydują o niejednym losie. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
40 g
Kod producenta:
OPAQ/RPG/WHT

Recenzje

4.45
na podstawie 22 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Matowe - BiałeNajbardziej przydatne recenzje

Mikołaj

Liczba recenzji: 2

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajne na początek ;)


Arek

Liczba recenzji: 13

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Raczej słaby

Momentami pożółkłe, nie są idealnie białe. Do tego na jednej jest czarna plamka przy 00, a na k8 przy 7 jest czarna plama, pod paznokciem czuć że jest to zalana żłobina. Poza tym kości jak kości.


Narowaty

Liczba recenzji: 740

Fajny zestaw klasycznych kości - bez zarzutu ;-)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie