Komplet kości REBEL RPG - Matowe - Czarne

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
24 opinie
  • od 14 lat
"Jeśli wygrasz, to ty. Jeśli przegrasz, to ty. Czarne i białe. Nie ma się gdzie ukryć."  Zdarza się tak, że w czasie sesji stajemy przed trudną decyzją. Na tyle krytyczną, że na szali jest czyjeś istnienie i nie ma innych rozwiązań niż dwa podstawowe - życie lub śmierć. Gdy świat dookoła staje się tak straszliwie spolaryzowany czy poświęcisz się, by ktoś inny mógł cieszyć się jutrzejszym wschodem słońca? Czy też Twoja postać będzie musiała żyć z Twoją decyzją do końca swego życia? Zegar tyka a Mistrz gry prosi o rzut - niech kości zadecydują.  Komplet siedmiu klasycznych, jednokolorowych kości marki Rebel. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Matowe czarne kości potoczą się wielokrotnie, zarówno w świecie pełnym magii jak i przy rozwiązywaniu zagadek kosmosu, wielokrotnie decydując o historii kolejnych pokoleń. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
11,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

"Jeśli wygrasz, to ty. Jeśli przegrasz, to ty. Czarne i białe. Nie ma się gdzie ukryć.

Zdarza się tak, że w czasie sesji stajemy przed trudną decyzją. Na tyle krytyczną, że na szali jest czyjeś istnienie i nie ma innych rozwiązań niż dwa podstawowe - życie lub śmierć. Gdy świat dookoła staje się tak straszliwie spolaryzowany czy poświęcisz się, by ktoś inny mógł cieszyć się jutrzejszym wschodem słońca? Czy też Twoja postać będzie musiała żyć z Twoją decyzją do końca swego życia? Zegar tyka a Mistrz gry prosi o rzut - niech kości zadecydują. 

Komplet siedmiu klasycznych, jednokolorowych kości marki Rebel. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Matowe czarne kości potoczą się wielokrotnie, zarówno w świecie pełnym magii jak i przy rozwiązywaniu zagadek kosmosu, wielokrotnie decydując o historii kolejnych pokoleń. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
40 g
Kod producenta:
OPAQ/RPG/BLK

Recenzje

4.71
na podstawie 24 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Matowe - CzarneNajbardziej przydatne recenzje

Axygalaxy

Liczba recenzji: 50

Bardzo dobre kości :)


Narowaty

Liczba recenzji: 740

Fajny zestaw klasycznych kości - bez zarzutu ;-)


Ralf

Liczba recenzji: 685

W porządku, bez rewelacji

Dobre matowe kosci w czarnym kolorze. Dla poczatkujacych graczy wystarczą w zupełności. Przyjemnie lezą w dłoni i są czytelne.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie