Marvel Legends: Retro - Captain America

Kolekcjonerska figurka Retro z bohaterami z serii Marvel
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Kolekcjonerskie figurki zachwycą każdego fana Marvela. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, z ruchomymi elementami i dodatkowymi akcesoriami idealnie naśladują filmowych bohaterów. Do klasycznej linii bohaterów Marvel dołączają postaci z serii Retro! Każda z figurek posiada ruchome ręce, nogi, głowę i wygląda dokładnie tak, jak na ekranie kinowym. Figurki stanowią wspaniały prezent dla kolekcjonerów, a także dzieci, które chętnie przenoszą się w świat fantazji i rozwijają kreatywność - wymyślają nowe przygody i epickie pojedynki swych bohaterów.
Wydawca:
Hasbro
79,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Kolekcjonerskie figurki zachwycą każdego fana Marvela. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, z ruchomymi elementami i dodatkowymi akcesoriami idealnie naśladują filmowych bohaterów.

Do klasycznej linii bohaterów Marvel dołączają postaci z serii Retro! Każda z figurek posiada ruchome ręce, nogi, głowę i wygląda dokładnie tak, jak na ekranie kinowym. Figurki stanowią wspaniały prezent dla kolekcjonerów, a także dzieci, które chętnie przenoszą się w świat fantazji i rozwijają kreatywność - wymyślają nowe przygody i epickie pojedynki swych bohaterów.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • figurka kolekcjonerska
Waga:
40 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Marvel Legends: Retro - Captain America

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie