reDrewno: Insert do gry Tyrants of the Underdark

Insert pasujący do gry Tyrants of the Underdark
8 opinii
  Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
  Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
  Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark (edycja polska).
  Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark (edycja polska)
  Insert pasujący do gry strategicznej Tyrants of the Underdark. Pudełko z grą domyka się bez uniesienia wieka. Pojemniki na karty mają przewidzianą przestrzeń na karty w koszulkach premium o grubości do 110 mikronów (na zdjęciach karty w koszulkach Gamegenic Prime – 100 mikronów). Pojemniki na karty pozwalają na następujący podział i przechowywanie kart: karty rynku na 6 osobny talii (3 pojemniki), karty podstawowe na 4 talie - osobne dla każdego z graczy (1 pojemnik), karty Strażników domu, Kapłanek Lolth, Szalonych wyrzutków (1 pojemnik), karty przygotowanej talii rynku (1 pojemnik). Pojemniki na karty mają wygrawerowane napisy pozwalające na łatwe odszukanie potrzebnej talii. Przewidzieliśmy również dodatkowy pojemnik na złożona talię rynku, którą można w nim przechować do kolejnej rozgrywki bez konieczności rozdziału talii. Pojemnik ten również może stanowić podajnik na karty rynku w trakcie rozgrywki. Pojemniki na żetony są wsuwane do dużego pojemnika i tak przechowywane w pudełku. Takie rozwiązanie umożliwia przechowywanie pudełka w pionie i zawartość pojemników nigdy się Wam nie wysypie. Pojemniki na żetony są dostosowane do ulepszenia gry w kosteczki (jako oddziały) i pionki (jako szpiedzy). Insert pomieści maksymalnie kosteczki o wymiarze 8x8x8mm oraz pionki o wymiarze 20x14x8mm. Zestaw zawiera: 6 pojemników na karty, 5 pojemników na żetony, 1 pojemnik z grawerem na 5 pojemników na żetony, instrukcję sklejenia. Dodatkowe atuty: przyspiesza przygotowanie gry do rozgrywki, pojemniki pomagają utrzymać ład w pudełku i na stole, maksymalna funkcjonalność przy minimalnej ilości pojemników, pudło domyka się bez uniesienia wieka, układ pojemników w pudle jest intuicyjny. Cena obejmuje elementy insertu do samodzielnego sklejenia. Insert wykonany jest HDF o grubości 3 mm. Do sklejenia wymagany jest klej do drewna typu WIKOL. Komponenty gry przedstawione na zdjęciach nie wchodzą w skład sprzedawanego zestawu. Produkt może różnić się kolorystycznie od widocznego na zdjęciach – zależy to od partii HDF-u, cześć zdjęć może przedstawiać produkt wykonany ze sklejki.
  Wydawca:
  reDrewno
  108,95

  Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Insert pasujący do gry strategicznej Tyrants of the Underdark. Pudełko z grą domyka się bez uniesienia wieka. Pojemniki na karty mają przewidzianą przestrzeń na karty w koszulkach premium o grubości do 110 mikronów (na zdjęciach karty w koszulkach Gamegenic Prime – 100 mikronów).

  Pojemniki na karty pozwalają na następujący podział i przechowywanie kart:

  • karty rynku na 6 osobny talii (3 pojemniki),
  • karty podstawowe na 4 talie - osobne dla każdego z graczy (1 pojemnik),
  • karty Strażników domu, Kapłanek Lolth, Szalonych wyrzutków (1 pojemnik),
  • karty przygotowanej talii rynku (1 pojemnik).

  Pojemniki na karty mają wygrawerowane napisy pozwalające na łatwe odszukanie potrzebnej talii. Przewidzieliśmy również dodatkowy pojemnik na złożona talię rynku, którą można w nim przechować do kolejnej rozgrywki bez konieczności rozdziału talii. Pojemnik ten również może stanowić podajnik na karty rynku w trakcie rozgrywki.

  Pojemniki na żetony są wsuwane do dużego pojemnika i tak przechowywane w pudełku. Takie rozwiązanie umożliwia przechowywanie pudełka w pionie i zawartość pojemników nigdy się Wam nie wysypie.

  Pojemniki na żetony są dostosowane do ulepszenia gry w kosteczki (jako oddziały) i pionki (jako szpiedzy). Insert pomieści maksymalnie kosteczki o wymiarze 8x8x8mm oraz pionki o wymiarze 20x14x8mm.

  Zestaw zawiera:

  • 6 pojemników na karty,
  • 5 pojemników na żetony,
  • 1 pojemnik z grawerem na 5 pojemników na żetony,
  • instrukcję sklejenia.

  Dodatkowe atuty:

  • przyspiesza przygotowanie gry do rozgrywki,
  • pojemniki pomagają utrzymać ład w pudełku i na stole,
  • maksymalna funkcjonalność przy minimalnej ilości pojemników,
  • pudło domyka się bez uniesienia wieka,
  • układ pojemników w pudle jest intuicyjny.

  Cena obejmuje elementy insertu do samodzielnego sklejenia. Insert wykonany jest HDF o grubości 3 mm. Do sklejenia wymagany jest klej do drewna typu WIKOL. Komponenty gry przedstawione na zdjęciach nie wchodzą w skład sprzedawanego zestawu. Produkt może różnić się kolorystycznie od widocznego na zdjęciach – zależy to od partii HDF-u, cześć zdjęć może przedstawiać produkt wykonany ze sklejki.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 6 pojemników na karty do samodzielnego złożenia i sklejenia
  • 5 pojemników na żetony do samodzielnego złożenia i sklejenia
  • 1 pojemnik z grawerem na 5 pojemników na żetony do samodzielnego złożenia i sklejenia
  • instrukcję sklejenia
  Waga:
  700 g

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 8 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń reDrewno: Insert do gry Tyrants of the Underdark  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również