Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark (edycja polska)

Walcz o kontrolę w matriarchalnym świecie Podmroku
2 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie polskie
Pozycja to paradoks świata mego ludu, ograniczenie naszej potęgi wynikające z głodu tej właśnie potęgi. Osiąga się ją przez zdradę, a ona czyni podatnymi na zdradę tych, którzy zdradzili wcześniej. Ci najpotężniejsi w Menzoberranzan spędzają całe dnie na oglądaniu się przez ramię, by ochronić się przed sztyletami, które mogłyby wbić się w ich plecy.A śmierć czeka zwykle z przodu. - Drizzt Do'Urden, "Ojczyzna" R.A. SalvatoreZajmij swoje miejsce jako jedna z przywódczyń domów drowów i walcz o kontrolę nad Podmrokiem. Zbuduj swoją talię, aby rekrutować sługusów i wykorzystywać ich jako narzędzia do zabijania, infiltracji i kontrolowania domów przeciwników. Bądź ostrożny, ponieważ tylko jeden ród może rządzić Podmrokiem!Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark to pełna rywalizacji gra strategiczna dla 2 do 4 graczy, w której wcielasz się w jedną z przywódczyń najznamienitszych rodów Menzoberranzan. Jako mroczny elf, Twoim celem jest zdobycie potęgi, najwyższej pozycji w hierarchii rodów i uznania w oczach Lolth. W trakcie gry zbuduj talię sługusów z Twojego rodu i wykorzystaj ich do osiągnięcia swoich celów. Będziesz nieustannie udoskonalać swój deck, dodając nowe karty, starając się uczynić swoją talię potężniejszą!Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark zawiera dodatek Aberrations and Undead w języku polskim.
Autor:
Peter Lee, Rodney Thompson, Andrew Veen
Wydawca:
Gale Force Nine
21995
19395
-12%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: przełom III i IV kwartału 2021 r.


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Pozycja to paradoks świata mego ludu, ograniczenie naszej potęgi wynikające z głodu tej właśnie potęgi. Osiąga się ją przez zdradę, a ona czyni podatnymi na zdradę tych, którzy zdradzili wcześniej. Ci najpotężniejsi w Menzoberranzan spędzają całe dnie na oglądaniu się przez ramię, by ochronić się przed sztyletami, które mogłyby wbić się w ich plecy.

A śmierć czeka zwykle z przodu. 

- Drizzt Do'Urden, "Ojczyzna" R.A. Salvatore

Zajmij swoje miejsce jako jedna z przywódczyń domów drowów i walcz o kontrolę nad Podmrokiem. Zbuduj swoją talię, aby rekrutować sługusów i wykorzystywać ich jako narzędzia do zabijania, infiltracji i kontrolowania domów przeciwników. Bądź ostrożny, ponieważ tylko jeden ród może rządzić Podmrokiem!

Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark to pełna rywalizacji gra strategiczna dla 2 do 4 graczy, w której wcielasz się w jedną z przywódczyń najznamienitszych rodów Menzoberranzan. Jako mroczny elf, Twoim celem jest zdobycie potęgi, najwyższej pozycji w hierarchii rodów i uznania w oczach Lolth. W trakcie gry zbuduj talię sługusów z Twojego rodu i wykorzystaj ich do osiągnięcia swoich celów. Będziesz nieustannie udoskonalać swój deck, dodając nowe karty, starając się uczynić swoją talię potężniejszą!

Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark zawiera dodatek Aberrations and Undead w języku polskim.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza
  • notes punktacji
  • 4 plansze graczy
  • 340 kart
  • 284 żetony i znaczniki
  • instrukcja
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark (edycja polska)

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 3
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy dobrze mi sie wydaje czy wydanie angielskie oferuje figurki natomiast polskie oferuje tekturowe znaczniki stąd ta kolosalna różnica w cenie ?

~ Gulica 29.06.2021 15:19

Tak, dokładnie tak. Nowy międzynarodowy druk (w tym polski) jest tworzony wyłącznie z żetonami zastępującymi plastikowe pionki i maleńkie figurki.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 02.07.2021 13:51

Jaki wymiar koszulek będzie pasował do kart?

~ koszdal@wp.pl 14.06.2021 16:27

Do Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark pasują koszulki o rozmiarze classic card game, czyli około 63,5 na 88 mm.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 17.06.2021 12:32

Czy Rebel planuje wydać też po polsku dodatek do Tyrants of the Underdark?

~ Pukson 24.05.2021 14:01

Rebel nie jest polskim wydawcą gry. Decyzja należy do Gale Froce 9. Zauważ że gra zawiera już w sobie jeden dodatek.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 27.05.2021 09:52

Druga edycja gry TotU zawiera w sobie dodatek. Nie ma więc potrzeby wydawać go oddzielnie 😇

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Maciej 09.06.2021 21:17

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również:

Cyklady

Cyklady

21995 19356
Small World (edycja polska)

Small World (edycja polska)

18995 15766