RPG Starter Kit

Pomocny zestaw dla nowych bohaterów
Podziel się swoją opinią
 • wydanie angielskie
Gra RPG to rozrywka, w której wcielasz się w stworzoną przez siebie postać. Jako bohater w wymyślonym, pełnym wyzwań świecie będziesz szukać przygód, wypełniać zadania, znajdować skarby, poznawać nowych przyjaciół, walczyć z potworami i doskonalić swoje umiejętności! Losy całego świata mogą zależeć od Twoich wyborów i działań. RPG Starter Kit to zestaw, w którym znajdziesz wysokiej jakości niezbędne rekwizyty potrzebne do rozpoczęcia przygody! Kości RPG Elfickie czarno-czerwone - misterne elfickie ryciny w kolorze czerwonym oznaczają każdą stronę tych czarnych kostek. Zestaw zawiera 7 elementów: K4, K6, K8, K10, K12, K20 i K100 (dziesiątki). Sakiewka Elficka beżowo-czerwona - stylowa sakiewka na kości z beżowej bawełny, na której widnieje czerwony nadruk elfickich symboli. Przybliżone wymiary to 11 cm x 12 cm (4,34" x 4,72"), a więc może pomieścić do 35 kostek w normalnym rozmiarze! Notatnik gracza - specjalnie zaprojektowany brulion z dziesiątkami dwustronnych kartek! Jedna strona jest podzielona na części o Lokacjach, Osobach, Informacjach, oraz Dobytku; druga strona służy do swobodnych notatek i rysunków! Ołówek Q-Workshop - automatyczny ołówek z gumką do notowania informacji ze swoich przygód, zapisywania statystyk postaci, oraz umyślnego rysowania lub spontanicznego bazgrolenia na karcie postaci! Licznik poziomów - drewniana tablica z obracającym się kołem w środku; namalowane cyfry na powierzchni koła pozwalają wybrać, który z nich pojawi się w specjalnym oknie na tablecie, co pozwala śledzić postępy postaci!
Wydawca:
Q-Workshop
139,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Gra RPG to rozrywka, w której wcielasz się w stworzoną przez siebie postać. Jako bohater w wymyślonym, pełnym wyzwań świecie będziesz szukać przygód, wypełniać zadania, znajdować skarby, poznawać nowych przyjaciół, walczyć z potworami i doskonalić swoje umiejętności! Losy całego świata mogą zależeć od Twoich wyborów i działań.

RPG Starter Kit to zestaw, w którym znajdziesz wysokiej jakości niezbędne rekwizyty potrzebne do rozpoczęcia przygody!

 • Kości RPG Elfickie czarno-czerwone - misterne elfickie ryciny w kolorze czerwonym oznaczają każdą stronę tych czarnych kostek. Zestaw zawiera 7 elementów: K4, K6, K8, K10, K12, K20 i K100 (dziesiątki).
 • Sakiewka Elficka beżowo-czerwona - stylowa sakiewka na kości z beżowej bawełny, na której widnieje czerwony nadruk elfickich symboli. Przybliżone wymiary to 11 cm x 12 cm (4,34" x 4,72"), a więc może pomieścić do 35 kostek w normalnym rozmiarze!
 • Notatnik gracza - specjalnie zaprojektowany brulion z dziesiątkami dwustronnych kartek! Jedna strona jest podzielona na części o Lokacjach, Osobach, Informacjach, oraz Dobytku; druga strona służy do swobodnych notatek i rysunków!
 • Ołówek Q-Workshop - automatyczny ołówek z gumką do notowania informacji ze swoich przygód, zapisywania statystyk postaci, oraz umyślnego rysowania lub spontanicznego bazgrolenia na karcie postaci!
 • Licznik poziomów - drewniana tablica z obracającym się kołem w środku; namalowane cyfry na powierzchni koła pozwalają wybrać, który z nich pojawi się w specjalnym oknie na tablecie, co pozwala śledzić postępy postaci!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • zestaw 7 kości
 • sakiewka
 • notatnik gracza
 • ołówek
 • licznik poziomów

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń RPG Starter KitWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie