Scale 75: PaintKiller (100 ml)

Preparat malarski
Podziel się swoją opinią
  Czasami chcemy odnowić nasz stary projekt lub odratować zakupiony przez internet. Usuwanie farb to często pierwsza rzecz, którą planujemy przy takiej sytuacji.  Dzięki PaintKiller od Scale 75 będziesz mógł spokojnie doczyścić zarówno metalowe, jak i żywiczne figurki z warstw farby akrylowej.  Modelarz radzi:  Płyn może wchodzić w reakcje z plastikowymi elementami, więc jeśli nie jesteś pewien, z czego jest figurka lub model przetestuj małą ilość PaintKillera na mało widocznym elemencie. Pamiętaj, różne rodzaje plastiku reagują różnie na ten zmywacz do farb - jeśli chcesz go zastosować na figurkach plastikowych, robisz to na władne ryzyko. 
  Wydawca:
  Scale75
  30,95

  Dostępnych 12 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Czasami chcemy odnowić nasz stary projekt lub odratować zakupiony przez internet. Usuwanie farb to często pierwsza rzecz, którą planujemy przy takiej sytuacji. 

  Dzięki PaintKiller od Scale 75 będziesz mógł spokojnie doczyścić zarówno metalowe, jak i żywiczne figurki z warstw farby akrylowej. 

  Modelarz radzi: 

  • Płyn może wchodzić w reakcje z plastikowymi elementami, więc jeśli nie jesteś pewien, z czego jest figurka lub model przetestuj małą ilość PaintKillera na mało widocznym elemencie.
  • Pamiętaj, różne rodzaje plastiku reagują różnie na ten zmywacz do farb - jeśli chcesz go zastosować na figurkach plastikowych, robisz to na władne ryzyko

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • preparat 100 ml
  Waga:
  130 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: PaintKiller (100 ml)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie