Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Dry Soil

Półprodukt do tworzenia efektownych tekstur na makietach, dioramach, podstawkach
Podziel się swoją opinią
  Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Żołnierz Deutsche Afrika Korps będzie wyglądać bardziej realistyczne na spękanej od ciepła glebie.  Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Dry Soil od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie spękanej, zasuszonej ciepłym wiatrem gleby.  Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
  Wydawca:
  Scale75
  40,95

  Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Żołnierz Deutsche Afrika Korps będzie wyglądać bardziej realistyczne na spękanej od ciepła glebie. 

  Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Dry Soil od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie spękanej, zasuszonej ciepłym wiatrem gleby. 

  Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pojemnik 100 ml
  Waga:
  150 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Dry Soil

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie