Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Fresh Snow

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Zmęczony zimnem poszukiwacz czy też francuski piechur z czasów napoleońskich stanie się jeszcze bardziej prawdziwy, gdy teren oraz ubiór wzmocnimy akcentem śniegu na jego mundurze. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Fresh Snow od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie ciężkich opadów śniegu. Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
Wydawca:
Scale75
45,95

Dostępnych 9 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Zmęczony zimnem poszukiwacz czy też francuski piechur z czasów napoleońskich stanie się jeszcze bardziej prawdziwy, gdy teren oraz ubiór wzmocnimy akcentem śniegu na jego mundurze. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Fresh Snow od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie ciężkich opadów śniegu.

Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 100 ml farby
Waga:
150 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Fresh Snow

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie