Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Life on Mars

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Stąpający po Czerwonej Planecie adept kultu Mechanicus, pokryty jego siarczystym piachem albo kultyści Blood Pact nie byliby sobą bez porządnego, czerwonego akcentu. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Life on Mars od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie ziemi Marsa, spalonych słońcem pustyń Ziemi i czerwonych ubrań. Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
Wydawca:
Scale75
30,95

Dostępnych 9 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Stąpający po Czerwonej Planecie adept kultu Mechanicus, pokryty jego siarczystym piachem albo kultyści Blood Pact nie byliby sobą bez porządnego, czerwonego akcentu. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Life on Mars od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie ziemi Marsa, spalonych słońcem pustyń Ziemi i czerwonych ubrań.

Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 100 ml farby
Waga:
150 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Life on Mars

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie