Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Purple Suns

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Magiczna poświata emanująca z kostura czarodzieja czy obrzydliwe wnętrzności Nurgle'a są potrzebne, by dopełnić klimatu. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Purple Suns od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie magicznych efektów, kosmicznych ciał i innych fantazyjnych elementów. Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
Wydawca:
Scale75
30,95

Dostępnych 10 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Magiczna poświata emanująca z kostura czarodzieja czy obrzydliwe wnętrzności Nurgle'a są potrzebne, by dopełnić klimatu. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Purple Suns od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie magicznych efektów, kosmicznych ciał i innych fantazyjnych elementów.

Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 100 ml farby
Waga:
150 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Purple Suns

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie