Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Spring Soil

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
  Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Ubłocony żołnierz gwardii imperialnej będzie o wiele lepiej wyglądać, gdy pod jego stopami zobaczymy błoto i kamienie.  Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Spring Soil od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie świeżej, wiosennej gleby, wyraźnie mokrej od deszczów i roztopionego śniegu.  Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
  Wydawca:
  Scale75
  30,95

  Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Ubłocony żołnierz gwardii imperialnej będzie o wiele lepiej wyglądać, gdy pod jego stopami zobaczymy błoto i kamienie. 

  Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Spring Soil od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie świeżej, wiosennej gleby, wyraźnie mokrej od deszczów i roztopionego śniegu. 

  Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 100 ml farby
  Waga:
  150 g
  Kod producenta:
  SAP-004

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Spring Soil

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie