ScaleColor: Abyssal Blue

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
  Farba akrylowa w kolorze ciemno-niebieskim od Scale 75.  Intensywny kolor Abyssal Blue przypomina największe głębie oceanu, gdzie przedziwne ryby oraz inne zapomniane gatunki przetrwały do dziś.  Przyda się do podkreślenia cieni na niebieskiej figurce. Czy będzie to Sahuagin, Aeldarski wojownik czy też potężna łódź podwodna - ten kolor wzbogaci każdy projekt.  Farba w buteleczce o pojemności 17 ml z zakraplaczem. Idealna zarówno do malowania pędzlem, jak i aerografem. Produkt charakteryzuje się wysoką intensywnością koloru.  Modelarz radzi: jak z większością farb długie stanie, nawet w magazynie, może powodować separacje medium od pigmentu, dlatego też pamiętaj, by dobrze wstrząsnąć butelką przed użyciem.  jeśli chcesz przyśpieszyć etap mieszania, warto zaopatrzyć się w metalowe kulki i wrzucić je do buteleczki.  farba posłuży ci dłużej, jeśli użyjesz mokrej palety. 
  Wydawca:
  Scale75
  16,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Farba akrylowa w kolorze ciemno-niebieskim od Scale 75

  Intensywny kolor Abyssal Blue przypomina największe głębie oceanu, gdzie przedziwne ryby oraz inne zapomniane gatunki przetrwały do dziś. 

  Przyda się do podkreślenia cieni na niebieskiej figurce. Czy będzie to Sahuagin, Aeldarski wojownik czy też potężna łódź podwodna - ten kolor wzbogaci każdy projekt. 

  Farba w buteleczce o pojemności 17 ml z zakraplaczem. Idealna zarówno do malowania pędzlem, jak i aerografem. Produkt charakteryzuje się wysoką intensywnością koloru. 

  Modelarz radzi:

  • jak z większością farb długie stanie, nawet w magazynie, może powodować separacje medium od pigmentu, dlatego też pamiętaj, by dobrze wstrząsnąć butelką przed użyciem
  • jeśli chcesz przyśpieszyć etap mieszania, warto zaopatrzyć się w metalowe kulki i wrzucić je do buteleczki. 
  • farba posłuży ci dłużej, jeśli użyjesz mokrej palety

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • farba w buteleczce, 17 ml
  Waga:
  150 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń ScaleColor: Abyssal Blue

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również