Ultra Pro: Magic the Gathering - The Lord of the Rings - Tales of Middle-Earth - Wall Scroll - Frodo

Gratka dla fanów Władcy Pierścieni i magica!
Podziel się swoją opinią
  Plakat przedstawiający w pełnej krasie ulubionego Hobbita z trylogii Władcy Pierścieni, w wydaniu wprost z kart z Magic: The Gathering - Tales of Middle-earth to niezwykłe dzieło sztuki, które bez wątpienia przyciągnie uwagę każdego fana Tolkiena. Plakat został zaprojektowany z myślą o łatwym zawieszeniu i przechowywaniu. Czarne pręty u góry i na dole umożliwiają wygodne montowanie na ścianie, a także zwinięcie go w celu transportu lub przechowywania. Po rozłożeniu plakat osiąga imponujące wymiary około 58 x 94 cm co pozwala na pełne ukazanie artystycznych detali i wzbudzenie zachwytu. Ten wyjątkowy plakat doskonale nadaje się do ozdobienia wnętrza domowego pokoju, biura lub jako cenna część kolekcji miłośnika Śródziemia. Przynosi ze sobą atmosferę epickiej przygody, w której Frodo wyrusza w pełną niebezpieczeństw i poświęceń podróż. Stanowi również niezwykłą pamiątkę dla wszystkich fanów Władcy Pierścieni i Magic: The Gathering, którzy pragną wprowadzić do swojego otoczenia magię i czar tego fantastycznego uniwersum.
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  114,95

  Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w poniedziałek


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Plakat przedstawiający w pełnej krasie ulubionego Hobbita z trylogii Władcy Pierścieni, w wydaniu wprost z kart z Magic: The Gathering - Tales of Middle-earth to niezwykłe dzieło sztuki, które bez wątpienia przyciągnie uwagę każdego fana Tolkiena.

  Plakat został zaprojektowany z myślą o łatwym zawieszeniu i przechowywaniu. Czarne pręty u góry i na dole umożliwiają wygodne montowanie na ścianie, a także zwinięcie go w celu transportu lub przechowywania. Po rozłożeniu plakat osiąga imponujące wymiary około 58 x 94 cm co pozwala na pełne ukazanie artystycznych detali i wzbudzenie zachwytu.

  Ten wyjątkowy plakat doskonale nadaje się do ozdobienia wnętrza domowego pokoju, biura lub jako cenna część kolekcji miłośnika Śródziemia. Przynosi ze sobą atmosferę epickiej przygody, w której Frodo wyrusza w pełną niebezpieczeństw i poświęceń podróż. Stanowi również niezwykłą pamiątkę dla wszystkich fanów Władcy Pierścieni i Magic: The Gathering, którzy pragną wprowadzić do swojego otoczenia magię i czar tego fantastycznego uniwersum.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • plakat o wymiarach 58 x 94 cm
  Waga:
  450 g

  Recenzje


  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie