A Song of Ice & Fire: Bolton Heroes I (Bohaterowie Boltonów I)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
Podziel się swoją opinią
 • wydanie polskie
Okrucieństwo i sadyzm wykazywane przez Ród Boltonów nie są zarezerwowane wyłącznie dla ich wrogów. Dowódcy ich oddziałów mogą być równie surowi dla swoich podwładnych, co dla pojmanych żołnierzy. Walton Nagolennik, Grabarz i Skwaszony Alyn mają swoje własne formy okrucieństwa, które stosują wobec innych. Ben od Kości, Tybald i Damon Zatańcz-ze-mą dokonują swoich okrucieństw z sadystyczną radością. Jednak nawet oni muszą być ostrożni, ponieważ jeśli kiedykolwiek narażą się na gniew swych władców, ich okrutne metody mogą zostać obrócone przeciwko nim. Cóż, bycie podwładnym Boltonów, to stąpanie na ostrzu noża, czasem również w dosłownym tego słowa znaczeniu... W zestawie A Song of Ice & Fire: Bolton Heroes I (Bohaterowie Boltonów I) znajdziesz:  7 figurek 7 kart dodatków karta stronnika 6 kart taktyk instrukcja UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Autor:
Eric M. Lang, Michael Shinall
Wydawca:
WARFACTORY
184,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Okrucieństwo i sadyzm wykazywane przez Ród Boltonów nie są zarezerwowane wyłącznie dla ich wrogów. Dowódcy ich oddziałów mogą być równie surowi dla swoich podwładnych, co dla pojmanych żołnierzy. Walton Nagolennik, Grabarz i Skwaszony Alyn mają swoje własne formy okrucieństwa, które stosują wobec innych. Ben od Kości, Tybald i Damon Zatańcz-ze-mą dokonują swoich okrucieństw z sadystyczną radością. Jednak nawet oni muszą być ostrożni, ponieważ jeśli kiedykolwiek narażą się na gniew swych władców, ich okrutne metody mogą zostać obrócone przeciwko nim. Cóż, bycie podwładnym Boltonów, to stąpanie na ostrzu noża, czasem również w dosłownym tego słowa znaczeniu...

W zestawie A Song of Ice & Fire: Bolton Heroes I (Bohaterowie Boltonów I) znajdziesz: 

 • 7 figurek
 • 7 kart dodatków
 • karta stronnika
 • 6 kart taktyk
 • instrukcja

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 7 figurek
 • 7 kart dodatków
 • karta stronnika
 • 6 kart taktyk
 • instrukcja

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Bolton Heroes I (Bohaterowie Boltonów I)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie