A Song of Ice & Fire: Dreadfort Archers (Łucznicy z Dreadfortu)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
  Podczas gdy niektórzy żołnierze Rodu Bolton wolą stawać z wrogiem twarzą w twarz, zadając im straszliwe rany i ciesząc się rozgrywającą się wokół rzezią, nie da się ukryć, że armia bez wsparcia z dystansu jest łatwym celem. Celem Łuczników z Dreadfort jest zadanie maksymalnych strat i wywołanie przerażenia wśród wrogów, nawet jeśli walczy on sojuszniczymi oddziałami. Następujące po sobie bezlitosne salwy mogą być naprawdę niszczycielskie, gdyż wróg musi chronić się zarówno przed spadającym na niego gradem strzał, jak i stojącymi przed nim wojskami Boltonów. Nawet jeśli kilku sojuszników przypłaci to życiem, nie ma to większego znaczenia –  to cena, którą płaci się na polu bitwy.   A Song of Ice & Fire: Dreadfort Archers (Łucznicy z Dreadfortu) zawiera: 12 figurek kartę jednostki tackę UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Wydawca:
WARFACTORY
184,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

 

Podczas gdy niektórzy żołnierze Rodu Bolton wolą stawać z wrogiem twarzą w twarz, zadając im straszliwe rany i ciesząc się rozgrywającą się wokół rzezią, nie da się ukryć, że armia bez wsparcia z dystansu jest łatwym celem. Celem Łuczników z Dreadfort jest zadanie maksymalnych strat i wywołanie przerażenia wśród wrogów, nawet jeśli walczy on sojuszniczymi oddziałami. Następujące po sobie bezlitosne salwy mogą być naprawdę niszczycielskie, gdyż wróg musi chronić się zarówno przed spadającym na niego gradem strzał, jak i stojącymi przed nim wojskami Boltonów. Nawet jeśli kilku sojuszników przypłaci to życiem, nie ma to większego znaczenia –  to cena, którą płaci się na polu bitwy.

 

A Song of Ice & Fire: Dreadfort Archers (Łucznicy z Dreadfortu) zawiera:

  • 12 figurek
  • kartę jednostki
  • tackę

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 figurek
  • karta jednostki
  • tacka

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Dreadfort Archers (Łucznicy z Dreadfortu)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie