A Song of Ice & Fire: Neutral Heroes 3 (Bohaterowie Neutralni 3)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
1 opinia
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: A Song of Ice & Fire: Golden Company Swordsmen (Szermierze Złotej Kompanii) .
A Song of Ice & Fire: Golden Company Swordsmen (Szermierze Złotej Kompanii)
W burzliwym świecie Westeros jest wiele dusz, które nie są już lojalne wobec żadnego konkretnego domu. Wszystkie te rzucone przez wojenną zawieruchę postacie mają swoje własne powody dla takiej izolacji. Niektórzy, jak Arya Stark, uciekają. Losy młodej szlachcianki rodu Stark radykalnie się zmieniły ostatnimi czasy.Inni, jak Sandor Clegane, liczą na odmianę swojego losu dzięki pojmaniu uciekinierki. Wierny człowiek rodu Lannisterów zdany jest teraz na własne decyzje. Niezależnie od tego, czy są odmieńcami, przestępcami, czy po prostu wyrzutkami, postacie takie jak Rorge, Biter, Jokin i Wdowiec mogą znajdować się w służbie wielu różnych sił. Jeśli moneta jest dobra, tylko to się dla nich liczy. UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Wydawca:
Warfactory, Cool Mini Or Not
184,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W burzliwym świecie Westeros jest wiele dusz, które nie są już lojalne wobec żadnego konkretnego domu. Wszystkie te rzucone przez wojenną zawieruchę postacie mają swoje własne powody dla takiej izolacji.

Niektórzy, jak Arya Stark, uciekają. Losy młodej szlachcianki rodu Stark radykalnie się zmieniły ostatnimi czasy.Inni, jak Sandor Clegane, liczą na odmianę swojego losu dzięki pojmaniu uciekinierki. Wierny człowiek rodu Lannisterów zdany jest teraz na własne decyzje. Niezależnie od tego, czy są odmieńcami, przestępcami, czy po prostu wyrzutkami, postacie takie jak Rorge, Biter, Jokin i Wdowiec mogą znajdować się w służbie wielu różnych sił. Jeśli moneta jest dobra, tylko to się dla nich liczy.

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 figurek
  • 8 kart dodatków
  • 6 kart taktyk
  • 1 karta stronnika
  • instrukcja
Kod producenta:
WFSIF515

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Neutral Heroes 3 (Bohaterowie Neutralni 3)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie