A Song of Ice & Fire: Stone Crows (Kamienne Wrony)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Kamienne Wrony to całkiem zwyczajne plemię górskich łupieżców i rozbójników - jeśli tylko pominiemy ich niecodzienną lojalność wobec Tyriona Lannistera. Choć są wierni bardziej trzosowi Tyriona, niż jego osobie, nieraz dowiedli, że dotrzymują danego słowa nawet w sytuacjach, gdzie zdrada byłaby bardziej lukratywną opcją. Co prawda lekkie uzbrojenie dyskwalifikuje ich w roli jednostek uderzeniowych, ale dobrze sprawdzają się jako zwiadowcy i oddziały oskrzydlające. UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Wydawca:
Cool Mini Or Not, Warfactory
154,95
139,45
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: maj 2024 r.


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Kamienne Wrony to całkiem zwyczajne plemię górskich łupieżców i rozbójników - jeśli tylko pominiemy ich niecodzienną lojalność wobec Tyriona Lannistera. Choć są wierni bardziej trzosowi Tyriona, niż jego osobie, nieraz dowiedli, że dotrzymują danego słowa nawet w sytuacjach, gdzie zdrada byłaby bardziej lukratywną opcją. Co prawda lekkie uzbrojenie dyskwalifikuje ich w roli jednostek uderzeniowych, ale dobrze sprawdzają się jako zwiadowcy i oddziały oskrzydlające.

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 figurek kamiennych wron
  • 1 tacka piechoty
  • 2 karty jednostki (w wersji neutralnej oraz rodu Lannister)
  • instrukcja
Kod producenta:
WFSIF521

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Stone Crows (Kamienne Wrony)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie