A Song of Ice & Fire: Stormcrow Dervishes (Derwisze Wron Burzy)

Figurkowa gra bitewna oparta na bestsellerowych powieściach George'a R. R. Martina
1 opinia
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: A Song of Ice & Fire: Stark vs Lannister Starter Set (edycja polska).
A Song of Ice & Fire: Stark vs Lannister Starter Set (edycja polska)
Opłacając na tydzień Derwisza Wron Burzy otrzymujesz zahartowanego, doświadczonego harcownika, który dzięki wysokiej mobilności i umiarkowanemu opancerzeniu będzie świetnie się sprawdzał w uderzeniach na odsłonięte pozycje wroga – ale tylko przez tydzień. Niesławna lojalność Wron Burzy tylko wobec złota to coś, co dotyczy także ich najlepiej wyszkolonych żołnierzy. Jednak ci, którzy zdecydowali się na ich zatrudnienie, rzadko narzekają - Derwisze słyną z miażdżących uderzeń na wroga i szybkiego odskakiwania, zanim oszołomiony przeciwnik zdąży wyprowadzić kontratak. UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Wydawca:
Cool Mini Or Not, Warfactory
174,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Opłacając na tydzień Derwisza Wron Burzy otrzymujesz zahartowanego, doświadczonego harcownika, który dzięki wysokiej mobilności i umiarkowanemu opancerzeniu będzie świetnie się sprawdzał w uderzeniach na odsłonięte pozycje wroga – ale tylko przez tydzień. Niesławna lojalność Wron Burzy tylko wobec złota to coś, co dotyczy także ich najlepiej wyszkolonych żołnierzy. Jednak ci, którzy zdecydowali się na ich zatrudnienie, rzadko narzekają - Derwisze słyną z miażdżących uderzeń na wroga i szybkiego odskakiwania, zanim oszołomiony przeciwnik zdąży wyprowadzić kontratak.

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 figurek Derwiszy
  • 1 tacka Piechoty
  • 2 karty Jednostki (w wersji neutralnej oraz rodu Targaryen)
Waga:
300 g
Kod producenta:
WFSIF513

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Stormcrow Dervishes (Derwisze Wron Burzy)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie