Alarielle the Everqueen

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
 Odrodzona na ukochanej ziemii w mieszaninie uczuć nadzieii, furii, straty i wyczerpania - Alarielle jest antycznym i potężnym bytem. Ta cudowna bogini magii życia przemierza krainę na grzbiecie mocarnego żuka wardrotha. Spod jej stóp wystrzeliwują młode pęki we wszystkich kolorach, pełne wigoru i życia. Po Świecie Śmiertelników rozrzuciła amfory duszy, które zasilają magią polany, zdolne do wydania z ziemii nowe zastępy duchów lasu. Jest tylko jedna rzecz, która dorównuje odwadze jaką rozsiewa w sercach sojuszników...to nienawiść jaką czuje do swych wrogów. Alarielle the Everqueen płonie żądzą zemsty, którą wymierza szybko i bezlitośnie! Zestaw ten pozwoli wam skleić wspaniały model Alarielle the Everqueen wraz z gigantycznym żukiem porośniętym grzybami, mchem i pnączami. Obwieszony amforami duszy i świecidełkami, stanowi doskonały model centralny dla armii sylvaneth. Łącznie 79 elementów z owalną podstawką 160mm.
Wydawca:
Games Workshop
36495

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


 Odrodzona na ukochanej ziemii w mieszaninie uczuć nadzieii, furii, straty i wyczerpania - Alarielle jest antycznym i potężnym bytem. Ta cudowna bogini magii życia przemierza krainę na grzbiecie mocarnego żuka wardrotha. Spod jej stóp wystrzeliwują młode pęki we wszystkich kolorach, pełne wigoru i życia. Po Świecie Śmiertelników rozrzuciła amfory duszy, które zasilają magią polany, zdolne do wydania z ziemii nowe zastępy duchów lasu. Jest tylko jedna rzecz, która dorównuje odwadze jaką rozsiewa w sercach sojuszników...to nienawiść jaką czuje do swych wrogów. Alarielle the Everqueen płonie żądzą zemsty, którą wymierza szybko i bezlitośnie!

Zestaw ten pozwoli wam skleić wspaniały model Alarielle the Everqueen wraz z gigantycznym żukiem porośniętym grzybami, mchem i pnączami. Obwieszony amforami duszy i świecidełkami, stanowi doskonały model centralny dla armii sylvaneth. Łącznie 79 elementów z owalną podstawką 160mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.9


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie