Alarielle the Everqueen

1 opinia
  • wydanie angielskie
 Odrodzona na ukochanej ziemii w mieszaninie uczuć nadzieii, furii, straty i wyczerpania - Alarielle jest antycznym i potężnym bytem. Ta cudowna bogini magii życia przemierza krainę na grzbiecie mocarnego żuka wardrotha. Spod jej stóp wystrzeliwują młode pęki we wszystkich kolorach, pełne wigoru i życia. Po Świecie Śmiertelników rozrzuciła amfory duszy, które zasilają magią polany, zdolne do wydania z ziemii nowe zastępy duchów lasu. Jest tylko jedna rzecz, która dorównuje odwadze jaką rozsiewa w sercach sojuszników...to nienawiść jaką czuje do swych wrogów. Alarielle the Everqueen płonie żądzą zemsty, którą wymierza szybko i bezlitośnie! Zestaw ten pozwoli wam skleić wspaniały model Alarielle the Everqueen wraz z gigantycznym żukiem porośniętym grzybami, mchem i pnączami. Obwieszony amforami duszy i świecidełkami, stanowi doskonały model centralny dla armii sylvaneth. Łącznie 79 elementów z owalną podstawką 160mm.
Wydawca:
Games Workshop
449,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

 Odrodzona na ukochanej ziemii w mieszaninie uczuć nadzieii, furii, straty i wyczerpania - Alarielle jest antycznym i potężnym bytem. Ta cudowna bogini magii życia przemierza krainę na grzbiecie mocarnego żuka wardrotha. Spod jej stóp wystrzeliwują młode pęki we wszystkich kolorach, pełne wigoru i życia. Po Świecie Śmiertelników rozrzuciła amfory duszy, które zasilają magią polany, zdolne do wydania z ziemii nowe zastępy duchów lasu. Jest tylko jedna rzecz, która dorównuje odwadze jaką rozsiewa w sercach sojuszników...to nienawiść jaką czuje do swych wrogów. Alarielle the Everqueen płonie żądzą zemsty, którą wymierza szybko i bezlitośnie!

Zestaw ten pozwoli wam skleić wspaniały model Alarielle the Everqueen wraz z gigantycznym żukiem porośniętym grzybami, mchem i pnączami. Obwieszony amforami duszy i świecidełkami, stanowi doskonały model centralny dla armii sylvaneth. Łącznie 79 elementów z owalną podstawką 160mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
900 g
Kod producenta:
99120204015

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Alarielle the EverqueenWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie