Crypt Flayers

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Nawiedzające noc jako mętne sylwetki na tle gwieździstego nieba, kreatury te szukają bez wytchnienia wrogów swego wspaniałego dworu. Dostrzeżona ofiara porywana jest w górę, przez zakrzywione szpony wbite w szyję, zostawiając niewiele więcej niż kilka kropel krwi na ziemi. Te ogromne bestie uważają się za błogosławione, wzbudzając podziw i zachwyt wśród swych mniejszych pobratymców.Elementy zawarte w pudełku pozwolą Wam złożyć 3 modele tych groteskowych potworów. Łącznie 62 elementy i 3 podstawki o średnicy 50mm.
Wydawca:
Games Workshop
13195

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

Nawiedzające noc jako mętne sylwetki na tle gwieździstego nieba, kreatury te szukają bez wytchnienia wrogów swego wspaniałego dworu. Dostrzeżona ofiara porywana jest w górę, przez zakrzywione szpony wbite w szyję, zostawiając niewiele więcej niż kilka kropel krwi na ziemi. Te ogromne bestie uważają się za błogosławione, wzbudzając podziw i zachwyt wśród swych mniejszych pobratymców.

Elementy zawarte w pudełku pozwolą Wam złożyć 3 modele tych groteskowych potworów. Łącznie 62 elementy i 3 podstawki o średnicy 50mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
180 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Crypt Flayers

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie