Crypt Flayers

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Nawiedzające noc jako mętne sylwetki na tle gwieździstego nieba, kreatury te szukają bez wytchnienia wrogów swego wspaniałego dworu. Dostrzeżona ofiara porywana jest w górę, przez zakrzywione szpony wbite w szyję, zostawiając niewiele więcej niż kilka kropel krwi na ziemi. Te ogromne bestie uważają się za błogosławione, wzbudzając podziw i zachwyt wśród swych mniejszych pobratymców.Elementy zawarte w pudełku pozwolą Wam złożyć 3 modele tych groteskowych potworów. Łącznie 62 elementy i 3 podstawki o średnicy 50mm.
Wydawca:
Games Workshop
13195

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Nawiedzające noc jako mętne sylwetki na tle gwieździstego nieba, kreatury te szukają bez wytchnienia wrogów swego wspaniałego dworu. Dostrzeżona ofiara porywana jest w górę, przez zakrzywione szpony wbite w szyję, zostawiając niewiele więcej niż kilka kropel krwi na ziemi. Te ogromne bestie uważają się za błogosławione, wzbudzając podziw i zachwyt wśród swych mniejszych pobratymców.

Elementy zawarte w pudełku pozwolą Wam złożyć 3 modele tych groteskowych potworów. Łącznie 62 elementy i 3 podstawki o średnicy 50mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.18

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Crypt Flayers

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie