Culexus Assassin

1 figurka w blisterze
1 opinia
  • wydanie angielskie
Zabójcy chronią przyszłość ludzkości przez eliminację tych nielicznych, którzy skażą się zdradą, chciwością czy kontaktem z demonami. Nie ma oficjalnych zapisów ich czynów i nieznana jest liczba uratowanych w ten sposób światów czy istnień, ale z pewnością można powiedzieć, że miliardy ludzi żyją dzięki ich ofiarnym czynom. Zabójcy są tajnymi wybawcami Imperium. Absolutnie przerażający widok, zarówno fizyczny jak i duchowy, zabójca Culexus jest bezdusznym anty-psionikiem, który ciągle przemieszcza się między światami. Zdolny do całkowitego unicestwienia wrogów dzięki swym spektakularnym tajemnym mocom, jest koszmarem każdego kto spogląda w Osnowę.
Wydawca:
Games Workshop
124,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zabójcy chronią przyszłość ludzkości przez eliminację tych nielicznych, którzy skażą się zdradą, chciwością czy kontaktem z demonami. Nie ma oficjalnych zapisów ich czynów i nieznana jest liczba uratowanych w ten sposób światów czy istnień, ale z pewnością można powiedzieć, że miliardy ludzi żyją dzięki ich ofiarnym czynom. Zabójcy są tajnymi wybawcami Imperium.

Absolutnie przerażający widok, zarówno fizyczny jak i duchowy, zabójca Culexus jest bezdusznym anty-psionikiem, który ciągle przemieszcza się między światami. Zdolny do całkowitego unicestwienia wrogów dzięki swym spektakularnym tajemnym mocom, jest koszmarem każdego kto spogląda w Osnowę.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 model
Waga:
20 g
Kod producenta:
52-11

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Culexus AssassinWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie