Culexus Assassin

1 figurka w blisterze
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Zabójcy chronią przyszłość ludzkości przez eliminację tych nielicznych, którzy skażą się zdradą, chciwością czy kontaktem z demonami. Nie ma oficjalnych zapisów ich czynów i nieznana jest liczba uratowanych w ten sposób światów czy istnień, ale z pewnością można powiedzieć, że miliardy ludzi żyją dzięki ich ofiarnym czynom. Zabójcy są tajnymi wybawcami Imperium.Absolutnie przerażający widok, zarówno fizyczny jak i duchowy, zabójca Culexus jest bezdusznym anty-psionikiem, który ciągle przemieszcza się między światami. Zdolny do całkowitego unicestwienia wrogów dzięki swym spektakularnym tajemnym mocom, jest koszmarem każdego kto spogląda w Osnowę.
Wydawca:
Games Workshop
8595

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa 0 zł (trwa PYL).


Opis

Zabójcy chronią przyszłość ludzkości przez eliminację tych nielicznych, którzy skażą się zdradą, chciwością czy kontaktem z demonami. Nie ma oficjalnych zapisów ich czynów i nieznana jest liczba uratowanych w ten sposób światów czy istnień, ale z pewnością można powiedzieć, że miliardy ludzi żyją dzięki ich ofiarnym czynom. Zabójcy są tajnymi wybawcami Imperium.

Absolutnie przerażający widok, zarówno fizyczny jak i duchowy, zabójca Culexus jest bezdusznym anty-psionikiem, który ciągle przemieszcza się między światami. Zdolny do całkowitego unicestwienia wrogów dzięki swym spektakularnym tajemnym mocom, jest koszmarem każdego kto spogląda w Osnowę.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 model
Waga:
20 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Culexus Assassin

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie