>

Wybierz swój pakiet!

Eversor Assassin

1 figurka w blisterze
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Zabójcy chronią przyszłość ludzkości przez eliminację tych nielicznych, którzy skażą się zdradą, chciwością czy kontaktem z demonami. Nie ma oficjalnych zapisów ich czynów i nieznana jest liczba uratowanych w ten sposób światów czy istnień, ale z pewnością można powiedzieć, że miliardy ludzi żyją dzięki ich ofiarnym czynom. Zabójcy są tajnymi wybawcami Imperium. Większość zabójców pracuje w ukryciu, czyhając w cieniach. Niektórzy czekają na idealny moment by zadać śmiertelny cios...ale nie Zabójcy Eversor! Świątynia Eversor wierzy, że najlepszym sposób na usunięcie celu to płomień psychotycznej furii, ignorujący takie rzeczy jak poniesione obrażenia czy straty w postronnych ofiarach. Zabójca jest w stanie permanentnej furii, trzymany w ryzach przez ogromne ilości chemicznych usypiaczy. Gdy przychodzi czas misji, uwalnia się jego pełen potencjał i zrzuca w okolice celu. Tylko ich śmierć może zakończyć wykonywanie misji!
Wydawca:
Games Workshop
8595

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Zabójcy chronią przyszłość ludzkości przez eliminację tych nielicznych, którzy skażą się zdradą, chciwością czy kontaktem z demonami. Nie ma oficjalnych zapisów ich czynów i nieznana jest liczba uratowanych w ten sposób światów czy istnień, ale z pewnością można powiedzieć, że miliardy ludzi żyją dzięki ich ofiarnym czynom. Zabójcy są tajnymi wybawcami Imperium.

Większość zabójców pracuje w ukryciu, czyhając w cieniach. Niektórzy czekają na idealny moment by zadać śmiertelny cios...ale nie Zabójcy Eversor! Świątynia Eversor wierzy, że najlepszym sposób na usunięcie celu to płomień psychotycznej furii, ignorujący takie rzeczy jak poniesione obrażenia czy straty w postronnych ofiarach. Zabójca jest w stanie permanentnej furii, trzymany w ryzach przez ogromne ilości chemicznych usypiaczy. Gdy przychodzi czas misji, uwalnia się jego pełen potencjał i zrzuca w okolice celu. Tylko ich śmierć może zakończyć wykonywanie misji!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 model

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Eversor Assassin
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie