Marvel: Crisis Protocol - Miniatures Game Core

Stwórz swoją drużynę superbohaterów i stocz legendarną walkę
1 opinia
  • wydanie angielskie
  • rebel poleca
Marvel: Crisis Protocol jest taktyczną grą figurkową dla dwóch graczy, w której starannie dobrane drużyny bohaterów Marvela ścierają się na spersonalizowanym polu bitwy i próbują jako pierwsze wypełnić cele misji.Przed rozpoczęciem gry każdy wybiera zespół bohaterów z całego uniwersum Marvela, dowlolnie tworząc w ten sposób pulę, z której stworzy drużynę idealnie dopasowaną do charatkeru bitwy. Gracze współpracują, żeby rozstawić na polu walki przeszkody, które wpłyną na rozgrywkę oraz by ułożyć cele misji z losowo dobranych kart kryzysu.Po stworzeniu misji każdy dobiera bohaterów ze swojej puli drużynę z najlepszą mieszanką umiejętności i zdolności odpowiednich dla konkretnego zadania. Dwie drużyny zawalczą ze sobą, używając unikatowych ataków, supermocy, a nawet samego pola bitwy, aby tylko zdobyć przewagę!Rozgrywka Marvel: Crisis Protocol toczy się w rundach, a drużyny zdobywają punkty zwycięstwa za wykonywanie zadań z kart Kryzysu. Pierwszy gracz, który zdobędzie 16 punktów zwycięstwa, wygrywa.
Wydawca:
Atomic Mass Games
399,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Marvel: Crisis Protocol jest taktyczną grą figurkową dla dwóch graczy, w której starannie dobrane drużyny bohaterów Marvela ścierają się na spersonalizowanym polu bitwy i próbują jako pierwsze wypełnić cele misji.

Przed rozpoczęciem gry każdy wybiera zespół bohaterów z całego uniwersum Marvela, dowlolnie tworząc w ten sposób pulę, z której stworzy drużynę idealnie dopasowaną do charatkeru bitwy. Gracze współpracują, żeby rozstawić na polu walki przeszkody, które wpłyną na rozgrywkę oraz by ułożyć cele misji z losowo dobranych kart kryzysu.

Po stworzeniu misji każdy dobiera bohaterów ze swojej puli drużynę z najlepszą mieszanką umiejętności i zdolności odpowiednich dla konkretnego zadania. Dwie drużyny zawalczą ze sobą, używając unikatowych ataków, supermocy, a nawet samego pola bitwy, aby tylko zdobyć przewagę!

Rozgrywka Marvel: Crisis Protocol toczy się w rundach, a drużyny zdobywają punkty zwycięstwa za wykonywanie zadań z kart Kryzysu. Pierwszy gracz, który zdobędzie 16 punktów zwycięstwa, wygrywa.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • niepomalowane modele bohaterów oraz elementy makiet do własnoręcznego złożenia
  • zasady gry
  • karty
Waga:
3 kg

Dodatki i akcesoria


Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Marvel: Crisis Protocol - Miniatures Game CoreWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy gra ma zamiar rozwijać się przez wiele lat jak np gry GW czy raczej to zamknięty projekt który po czasie się zakończy jak Star wars imperium atakuje

~ Dominik 10.05.2021 12:45

Wszystko wskazuje na to, że gra będzie rozwijana przez długie lata.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 13.05.2021 11:22

Dzień dobry. Czy będzie polska wersja tej gry? Czy gdzieś ewentualnie mogę dostać polskie zasady do tej gry? Pozdrawiam

~ rohan5@wp.pl 11.08.2020 00:51

Dzień dobry, niestety gra nie będzie miała wersji PL. Na razie też nie powstały żadne fanowskie tłumaczenia.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 11.08.2020 22:26

Jest już dostępne polskie tłumaczenie instrukcji, kart na portalu BBG w kategorii "files". Pozdrawiam

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ SkyShadow 19.09.2021 12:49

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie