Masters of the Universe: Fields of Eternia - Enter the Dragons!

Ekscytująca rozgrywka ze smokami w roli głównej!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Masters of the Universe: Fields of Eternia - The Board Game.
Masters of the Universe: Fields of Eternia - The Board Game
Masters of the Universe: Fields of Eternia to gra, która zabiera graczy w podróż pełną nostalgii lat 80. po magicznej krainie Eternii. Gracze obejmują dowodzenie ikonicznymi bohaterami i złoczyńcami, takimi jak He-Man, Skeletor, She-Ra, Evil-Lyn, Man-At-Arms, Beast Man, Teela i wielu innych. Ich figurki są wykonane z imponującą dbałością o szczegóły w skali 32 mm, z malowniczymi podstawkami i efektownymi pozami. Gracze wybierają spośród różnych frakcji, każda z unikalnymi zdolnościami i celami. Walczą przeciwko siłom zła lub dążą do przejęcia kontroli nad Castle Grayskull i zdobycia mocy wszechświata. W trakcie gry przemierzają góry, lasy i bagna, wykonując misje, które wzmacniają ich postacie. Po drodze napotykają znane potwory i przeciwników. Gracze mogą także oswoić dzikie bestie, aby służyły im jako wierzchowce. W trakcie rozgrywki wykonują misje, zdobywając kontrolę nad kluczowymi lokalizacjami w krainie, zwiększając swoją siłę. Gra oferuje również spersonalizowane kostki i potężną wieżę do rzucania kostkami - Castle Grayskull. Dodatek Enter the Dragons! wprowadzi do Twojej gry nowe scenariusze, nowych bosów i wzbogaci eksplorację.
Wydawca:
Archon Studio
129,95

Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Masters of the Universe: Fields of Eternia to gra, która zabiera graczy w podróż pełną nostalgii lat 80. po magicznej krainie Eternii. Gracze obejmują dowodzenie ikonicznymi bohaterami i złoczyńcami, takimi jak He-Man, Skeletor, She-Ra, Evil-Lyn, Man-At-Arms, Beast Man, Teela i wielu innych. Ich figurki są wykonane z imponującą dbałością o szczegóły w skali 32 mm, z malowniczymi podstawkami i efektownymi pozami.

Gracze wybierają spośród różnych frakcji, każda z unikalnymi zdolnościami i celami. Walczą przeciwko siłom zła lub dążą do przejęcia kontroli nad Castle Grayskull i zdobycia mocy wszechświata. W trakcie gry przemierzają góry, lasy i bagna, wykonując misje, które wzmacniają ich postacie. Po drodze napotykają znane potwory i przeciwników. Gracze mogą także oswoić dzikie bestie, aby służyły im jako wierzchowce. W trakcie rozgrywki wykonują misje, zdobywając kontrolę nad kluczowymi lokalizacjami w krainie, zwiększając swoją siłę. Gra oferuje również spersonalizowane kostki i potężną wieżę do rzucania kostkami - Castle Grayskull.

Dodatek Enter the Dragons! wprowadzi do Twojej gry nowe scenariusze, nowych bosów i wzbogaci eksplorację.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • księga misji
  • 55 kart
  • 36 żetonów
  • instrukcja


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Masters of the Universe: Fields of Eternia - Enter the Dragons!

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie