Putrid Blightkings (2014)

5 niesklejonych i niepomalowanych modeli
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Nabrzmiałe, pulsujące chorobą monstrualne cielska zakute w pozostałości pancerzy, skażona broń ociekająca mieszanką śmiertelnych toksyn i odór zwiastujący nadejście najgorszych plag, to cechy charakterystyczne dla tych wybrańców Pana Zarazy. Putrid Blightkings to ulubieńcy Nurgla obdarzeni nadprzyrodzoną prędkością i siłą jakiej nie sposób spodziewać się patrząc na ich chore cielska. Do rzezi ruszają uzbrojeni w gigantyczne kosy, młoty, topory i korbacze, którymi władają ze zręcznością przeczącą ich formom. Ten składający się ze 105 plstikowych części zestaw pozwala złożyć pięciu Putrid Bliighkingów. Każdy model można złożyć w przynajmniej dwóch odmiennych pozach; możliwa jest opcja na złożenie Blightlorda, Icon Bearera oraz Sonorous Tocscina. Dzięki kombinacji 21 ramion z bronią, 11 torsów i 17 głów każdy Blightking będzie unikalnym, pełnym charakteru modelem. W zestawie także pięć 40mm okrągłych podstawek Citadel.
Wydawca:
Games Workshop
149,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Nabrzmiałe, pulsujące chorobą monstrualne cielska zakute w pozostałości pancerzy, skażona broń ociekająca mieszanką śmiertelnych toksyn i odór zwiastujący nadejście najgorszych plag, to cechy charakterystyczne dla tych wybrańców Pana Zarazy. Putrid Blightkings to ulubieńcy Nurgla obdarzeni nadprzyrodzoną prędkością i siłą jakiej nie sposób spodziewać się patrząc na ich chore cielska. Do rzezi ruszają uzbrojeni w gigantyczne kosy, młoty, topory i korbacze, którymi władają ze zręcznością przeczącą ich formom.

Ten składający się ze 105 plstikowych części zestaw pozwala złożyć pięciu Putrid Bliighkingów. Każdy model można złożyć w przynajmniej dwóch odmiennych pozach; możliwa jest opcja na złożenie Blightlorda, Icon Bearera oraz Sonorous Tocscina.

Dzięki kombinacji 21 ramion z bronią, 11 torsów i 17 głów każdy Blightking będzie unikalnym, pełnym charakteru modelem.

W zestawie także pięć 40mm okrągłych podstawek Citadel.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
180 g
Kod producenta:
99120201026
Uwaga! Tego zestawu można używać w najnowszej edycji systemu bitewnego Warhammer - Age of Sigmar.
Darmowe zasady oraz statystyki jednostek znajdują się na oficjalnej stronie wydawcy - Games Workshop.

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie