Star Wars: Legion - Core Set

Gra bitewna w uniwersum z sagi Gwiezdnych Wojen
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 14 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie angielskie
"General! Prepare Your troops for a surface attack.”  - Darth Vader, Star Wars: The Empire Strikes Back Star Wars: Legion to strategiczna gra figurkowa, która pozwala wcielić się w rolę przywódcy armii z uniwersum Gwiezdnych Wojen. W każdej rundzie decydujesz o wydawanych rozkazach, korzystając ze swojej charyzmy narzucasz własną wolę na polu bitwy, przebijając się przez okropieństwa wojny. Taktyczne planowanie i uważne obieranie pozycji jest niezbędne, aby doprowadzić do zwycięstwa! Działania wojenne są nieodłącznym elementem świata Gwiezdnych Wojen. Od pokonania Sojuszu Rebelii w Bitwie o Hoth, aż po starcia kilku elitarnych grup uderzeniowych Rebelii walczących z armią szturmowców na księżycu Endor. Star Wars: Legion wprowadza w szalony świat walk między Sojuszem Rebelii a Imperium Galaktycznym. Niezwykle istotna rola, którą odgrywa gracz, pozwala wczuć się w toczone bitwy. Przejmij dowodzenie nad armią figurek pełną żołnierzy, potężnych pojazdów oraz legendarnych postaci takich jak Darth Vader, czy Luke Skywalker. Figurki, łatwe do złożenia i pomalowania, przeniosą gracza na front i stworzą idealne warunki do zgromadzenia takiej armii, jaką zawsze chciał dowodzić, niezależnie od strony po której się opowiada.
Autor:
Alex Davy
Wydawca:
Fantasy Flight Games
479,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"General! Prepare Your troops for a surface attack.” 

- Darth Vader, Star Wars: The Empire Strikes Back

Star Wars: Legion to strategiczna gra figurkowa, która pozwala wcielić się w rolę przywódcy armii z uniwersum Gwiezdnych Wojen. W każdej rundzie decydujesz o wydawanych rozkazach, korzystając ze swojej charyzmy narzucasz własną wolę na polu bitwy, przebijając się przez okropieństwa wojny. Taktyczne planowanie i uważne obieranie pozycji jest niezbędne, aby doprowadzić do zwycięstwa!

Walki na Tatooine

Działania wojenne są nieodłącznym elementem świata Gwiezdnych Wojen. Od pokonania Sojuszu Rebelii w Bitwie o Hoth, aż po starcia kilku elitarnych grup uderzeniowych Rebelii walczących z armią szturmowców na księżycu Endor.

Star Wars: Legion wprowadza w szalony świat walk między Sojuszem Rebelii a Imperium Galaktycznym. Niezwykle istotna rola, którą odgrywa gracz, pozwala wczuć się w toczone bitwy. Przejmij dowodzenie nad armią figurek pełną żołnierzy, potężnych pojazdów oraz legendarnych postaci takich jak Darth Vader, czy Luke Skywalker.

Figurki, łatwe do złożenia i pomalowania, przeniosą gracza na front i stworzą idealne warunki do zgromadzenia takiej armii, jaką zawsze chciał dowodzić, niezależnie od strony po której się opowiada.

Siły imperium maszerują przez lasy Endoru

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • figurki
  • karty
  • kości
  • instrukcja
Waga:
2 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
SWL01


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Witam, wiadomo może, czy kiedykolwiek pojawi się polskie wydanie Star Wars: Legion?

~ Maciej 23.09.2020 16:48

Na pewno nie :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ HandlarzMirek 27.11.2020 08:39

X-wing 2-edycja doczekał się polskiej wersji. Dla Star Wars Legion też powinna powstać polska wersja. Gdyby była polska wersja to chętnie uzależniłbym się od tej gry rujnując swój budżet domowy. Jestem fanem uniwersum SW i aż żal że nie ma polskiej wersji Star Wars Legion. Na dowód że jestem fanem mogę się pochwalić że mam ponad 40 produktów z serii X-wing, całą kolekcję Imperium atakuje łącznie z angielskimi dodatkami, które nie były wydane w Polsce, Star Wars Przeznaczenie, Star Wars Zewnętrzne Rubieże, Star Wars Rebelię. Rebel... please! Zróbcie polską wersję językową - chociaż podstawki i paru dodatków! :) Pozdrawiam

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Spectromus 04.08.2021 17:01

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również