HandlarzMirek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Najlepszy Core Imperium. większość rozpisek zaczyna się od "weź 3x Shoretroopers z T21 i 3 moździerze". Po updacie punktowym zestaw Shores + Mortar zdrożał o 5 pkt, ale to nadal bardzo mocny unit i podstawa imperialnych rozpisek.


Swojego czasu biały kruk na liście Imperium - zestaw był niedostępny w Europie i USA, dopiero niedawno pojawił się w sprzedaży ponownie). Moim zdaniem to nadal najlepszy SF Imperium, chociaż Special Forces mocno go gryzą po piętach, Polecam kupić od razu z Krennicem.


Do czasu ostatniej zmiany punktowej był to raczej mało używany oddział, Zmiana obniżyła im koszt (golasy kosztują tyle co Stormtroopersi), potaniał też im Ion i granaty. Idealny setup dla nich to 4 + Flamer, granaty i Recon Intel lub taksówka w postaci czołgu. Do tego jakiś commander walczący w CC i do przodu :)


To powinien być pierwszy zakup kazdego gracza Imperium zaraz po starterze - do czasu wydania Iden był to najlepszy dowódca Imperium (i po jej wydaniu nadal walczy z Nią o pierwsze miejsce). Świetne zdolności (z lornetką rozdaje 3 AIMy na turę) i genialne karty rozkazów.


Bardzo dobrze wykonany model z rożnorodnym uzbrojeniem (polecam przed sklejeniem poskładać na sucho - zwłaszcza nogi - żeby potem nie było płaczu że zle sklejone;p). Na stole prezentuje sie bardzo dobrze, strzela mocno i ma dużo życia. Polecam do niego zorganizować sobie pilota Hammer Elite z zestawu Occupiera, bo lepszego załoganta dla ATST nie ma. Szkoda, że FFG nie zrobiło z Generała Weissa (który jest w tym zestawie ale jest kompletnie niegrywalny) Field Commanderem, bo wtedy ATST można by wystawiać jako HQ.


Yine

Liczba recenzji: 440